top of page
up (1).png

Kinky Turkey Discord

Kullanımı oldukça kolay olan ve bulunduğunuz her alandan günün her saati bağlanmanızın mümkün olduğu "Discord" sunucumuzda, sabah günaydın mesajları ile başlayan sohbetlerimiz akşama kadar tüm hızıyla devam ediyor ve Bdsm ilgilisi kullanıcılarımız gün içerisinde keyifli sohbetler gerçekleştiriyorlar. Aynı zamanda sesli kanallarda birbirleriyle konuşarak hem tanışıyor hem de kaynaşıyorlar.

Discord Nedir?

Discord Nedir?

En sade tanımla; birden fazla kişiyle bir arada sesli ve yazılı olarak iletişim kurabileceğiniz bir sohbet uygulamasıdır.

Discord, çoklu bir platformdur ve Discord’u nerede olursanız olun kullanabilirsiniz. Windows, Mac, Android, iOS için ücretsiz olarak indirilebilir. Ayrıca, indirmeden de doğrudan bir web tarayıcısı üzerinden Discord’u kullanabilirsiniz.

Discord‘u kullanmaya başlamanın ilk adımı, onu seçtiğiniz cihaza indirmek ve bir hesap açmaktır.

Discord Sunucumuz

Kinky düşüncelere veya "Bdsm" eğilimlerine sahip olan bireyler ile "Discord" uygulaması üzerinde toplandık ve keyifli, paylaşımcı, bilgilendirici ve katkı sağlayıcı bir aile ortamı oluşturduk.

Yaklaşık 1.5 senedir aktif olan platformumuz günden güne büyümekte ve daha sıcak, daha sağlam dostluklar temeli üzerine işleyişini sürdürmektedir.

Her geçen gün yeni katılımcıları aramızda görmekten büyük keyif alıyor ve sizleri sunucumuza davet ediyoruz.

Nasıl Katılırım

Discord sunucumuza katılmak için Kinky Turkey sosyal medya hesaplarından davet linki talebinde bulunmanız gerekiyor. 

Unutmayın ki topluluğumuzu korumak ve daha güvenli, seviyeli bir ortam sunabilmek adına katılımcılar içerisinde seçici olmaya çalışıyoruz. 

Profil resmi olmayan, sayfasında sakıncalı veya uygunsuz içerikler paylaşmış olan veya tarafımızca Kinky Turkey platformunda olmasının doğru olmayacağını düşündüğümüz kişilere link vermeme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • Instagram
  • Twitter
bottom of page