top of page

10 Ara Cum

|

Online Munch Etkinliği

Aralık Online Munch

Artık her ay düzenli olarak gerçekleştirmek istediğimiz Online Munch etkinliğimize davetlisiniz!

Aralık Online Munch
Aralık Online Munch

Saat ve Yer

10 Ara 2021 21:00 – 11 Ara 2021 04:00

Online Munch Etkinliği

Etkinlik Hakkında

Herkese Merhaba!  

Sizleri artık her ay bir defa düzenleme kararı aldığımız ve bir öncekinde harika arkadaşlıklar elde ettiğimiz, keyifli sohbetler gerçekleştirdiğimiz çok özel bir etkinliğe tekrar davet ediyoruz. Türkiye'de daha önce yine ilk olarak bizim gerçekleştirdiğimiz Online Munch konsepti ile karşınızdayız.

Bu etkinliği Discord'da yeni oluşturduğumuz ve sadece bu amaçla kullanılacak bir sunucuda yapmayı planlıyoruz.

Etkinlikten kısaca bahsetmek gerekirse;  

Sunucunun içerisinde oluşturduğumuz sesli kanallar ve her sesli kanala ait metin kanalı ile birlikte 20 dakika da bir otomatik rotasyon sağlanıp, speed meetings şeklinde etkinliğimiz olacak. Böylelikle herkes birbirini tanımış ve birbiriyle bir şekilde sohbet edip sosyalleşeceğiz. Bu etkinlikte yeni insanlar ve onlarla daha sonrasında da devam edebilecek dostluklar yakalayabileceksiniz. Etkinlik sona erdikten sonra bu etkinliğimize katılmış olan ve isteyen herkesle bir sonraki hafta gerçekleştireceğimiz Kasım Munch da birlikte olmak istiyoruz.  

Katılım için link : https://discord.gg/webehPzBet  

Etkinliğimiz 10 Aralık Cuma günü Saat 21:00'da resmi olarak başlayacaktır. Etkinlik öncesi katılımcılarımızın yazabilme ve ses kullanabilme yetkileri olmayacaktır. Etkinliğin başlama saati 21:00'da bu yetkiler otomatik olarak verilecektir. Dilerseniz 20:00 itibariyle de hazırlamış olduğumuz bekleme odasında hali hazırda orada olan katılımcılarımızla hafif müzik eşliğinde bekleyebilirsiniz. Saat 21:00'da ise masalara eşit random şekilde dağılıp etkinliğimize başlayacağız.  Etkinliğin sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmesini planlıyor ve siz kinky dostlarımızı bu etkinliğimize desteklerini bekliyoruz. Ne kadar çok katılımcı dahil olursa o kadar keyifli sohbet edeceğimizi umuyor, sizlerden de sosyal medya hesaplarınızda reklam afişimizi paylaşıp bizlere destek olmanızı rica ediyoruz. Hep birlikte biraz eğlenelim, keyiflenelim, bilgilenelim ve arkadaş edinelim istiyoruz.  

Umarız ki etkinlik çok güzel, keyifli geçer ve herkes aramızdan mutlu şekilde ayrılır... 

Cuma görüşmek üzere...  

Sağlıcakla...  

Kinky Turkey ®️

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page