top of page

24 Eyl Cmt

|

Üsküdar

BDSM Atölyesi

Bdsm ilgilisi bireylerle bir araya gelerek gerçekleştireceğimiz, BDSM'yi ilgilendiren tüm dinamikler üzerine sohbet, aktivite, çalışma, bilgilendirme temalı atölyelerimize bekliyoruz.

BDSM Atölyesi
BDSM Atölyesi

Saat ve Yer

24 Eyl 2022 19:00

Üsküdar, Ünalan, 34700 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Kink ve Bdsm yaşantısını daha iyi anlayabilmek, doğru ve güvenli şekilde uygulamalarını gerçekleştirebilmek ve öğrenip geliştirebilmek adına ilgilileriyle bir araya geliyoruz.

Etkinliğimiz İstanbul / Ünalan Mahallesi / Üsküdar 'da bulunan kendi kink konseptli ev stüdyomuzda gerçekleştirilecektir. Katılım için kontenjan sınırı 15 kişidir.

Etkinlik süresince bize ait tüm bdsm ekipmanlarını kullanabilir ve çalışabilirsiniz. Eğer varsa kendinize ait ekipmanları getirmenizde daha verimli bir çalışma olması açısından fayda görüyoruz.

Stüdyomuzda çeşitli bdsm ekipmanları ve düzenekleri olmasının yanısıra, shibari ve bondage ile alakalı uygun teçhizat ve mekanda bulunmaktadır.

Bu atölyelere partnerinizle katılım zorunlu değildir. Eğer böyle bir gereklilik olursa bunu açıklama kısmında size muhakkak belirtiyoruz.

Etkinliğe katılım başvurusu yaptıktan sonra konum bilgisini size etkinlik günü uygun bir saatte ileteceğiz.

Bu etkinlik yalnızca BDSM ilgilileri için olduğundan lütfen başvururken bunu dikkate alınız.

Etkinlik süresince katılımcılarımız arasında bazı fetish oyunlar ve çeşitli kink aktiviteler de gerçekleşebilmektedir.

Etkinliğin temelinde ders veya öğreti yoktur. Her ay en az iki defa düzenli olarak gerçekleştireceğimiz bu atölyelerimizde BDSM' ye dair tüm dinamikleri enine boyuna tartışacak, öğrenecek, geliştirecek ve güvenli, akılcı, sağlıklı bir zeminde ilerlemek adına yol kat edeceğiz. 

Kırbaçlama, tasmalanma, efendi-itaatkar dinamikleri ve müzakereleri, wax play uygulamaları, doğru bağlama ve bağlanma teknikleri, sadist ve mazoşist uygulamalarda dikkat edilmesi gereken sağlık unsurları  vb. gibi bir çok konuya değinmeye çalışacağız. 

Etkinliğe gelirken burada tüketeceğiniz alkollü veya alkolsüz meşrubatlarınızı yanınızda getirmenizi rica ederiz.

Bunun dışında burada çeşitli atıştırmalıklar ve çay kahve ikramımız olacaktır.

Etkinliğe katılmadan önce mutlaka etkinlik ve atölye kurallarımızı okumayı unutmayınız!

Katılım başvurusu yapmadan önce merak ettiğiniz başka detaylar varsa bize iletişim kanallarımız, sosyal medya

hesaplarımız üzerinden ulaşarak sorabilirsiniz.

Etkinlik için satın alacağınız bilet sadece bir kişi için geçerlidir. Eğer bir misafiriniz ile katılmayı istiyorsanız 2 adet bilet satın almalısınız.

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Biletler

  • Atölye Bileti

    Bu bilet atölyeye katılmak için gereklidir.

    ₺125,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page