top of page

12 Kas Cmt

|

Üsküdar

BDSM Atölyesi

Bdsm ilgilisi bireylerle bir araya gelerek gerçekleştireceğimiz, BDSM'yi ilgilendiren tüm dinamikler üzerine sohbet, aktivite, çalışma, bilgilendirme temalı atölyelerimize bekliyoruz.

Biletler Tükendi!
Diğer etkinlikleri gör
BDSM Atölyesi
BDSM Atölyesi

Saat ve Yer

12 Kas 2022 19:00

Üsküdar, Ünalan, 34700 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Kink ve Bdsm yaşantısını daha iyi anlayabilmek, doğru ve güvenli şekilde uygulamalarını gerçekleştirebilmek ve öğrenip geliştirebilmek adına ilgilileriyle bir araya geliyoruz.

Etkinliğimiz İstanbul / Ünalan Mahallesi / Üsküdar 'da bulunan kendi kink konseptli ev stüdyomuzda gerçekleştirilecektir. Katılım için kontenjan sınırı 15 kişidir.

Etkinlik süresince bize ait tüm bdsm ekipmanlarını kullanabilir ve çalışabilirsiniz. Eğer varsa kendinize ait ekipmanları getirmenizde daha verimli bir çalışma olması açısından fayda görüyoruz.

Stüdyomuzda çeşitli bdsm ekipmanları ve düzenekleri olmasının yanısıra, shibari ve bondage ile alakalı uygun teçhizat ve mekanda bulunmaktadır.

Bu atölyelere partnerinizle katılım zorunlu değildir. Eğer böyle bir gereklilik olursa bunu açıklama kısmında size muhakkak belirtiyoruz.

Etkinliğe katılım başvurusu yaptıktan sonra konum bilgisini size etkinlik günü uygun bir saatte ileteceğiz.

Bu etkinlik yalnızca BDSM ilgilileri için olduğundan lütfen başvururken bunu dikkate alınız.

Etkinlik süresince katılımcılarımız arasında bazı fetish oyunlar ve çeşitli kink aktiviteler de gerçekleşebilmektedir.

Etkinliğin temelinde ders veya öğreti yoktur. Her ay en az iki defa düzenli olarak gerçekleştireceğimiz bu atölyelerimizde BDSM' ye dair tüm dinamikleri enine boyuna tartışacak, öğrenecek, geliştirecek ve güvenli, akılcı, sağlıklı bir zeminde ilerlemek adına yol kat edeceğiz. 

Kırbaçlama, tasmalanma, efendi-itaatkar dinamikleri ve müzakereleri, wax play uygulamaları, doğru bağlama ve bağlanma teknikleri, sadist ve mazoşist uygulamalarda dikkat edilmesi gereken sağlık unsurları  vb. gibi bir çok konuya değinmeye çalışacağız. 

Etkinliğe gelirken burada tüketeceğiniz alkollü veya alkolsüz meşrubatlarınızı yanınızda getirmenizi rica ederiz.

Bunun dışında burada çeşitli atıştırmalıklar ve çay kahve ikramımız olacaktır.

Etkinliğe katılmadan önce mutlaka etkinlik ve atölye kurallarımızı okumayı unutmayınız!

Katılım başvurusu yapmadan önce merak ettiğiniz başka detaylar varsa bize iletişim kanallarımız, sosyal medya

hesaplarımız üzerinden ulaşarak sorabilirsiniz.

Etkinlik için satın alacağınız bilet sadece bir kişi için geçerlidir. Eğer bir misafiriniz ile katılmayı istiyorsanız 2 adet bilet satın almalısınız.

Etkinlik biletinde bazı avantajlarımız, indirimlerimiz mevcut!

Etkinliğe kadın partnerleri ile katılmak isteyen erkek katılımcılarımıza hem kendileri hem misafirleri için bilet fiyatında %50 indirim avantajı sunuyoruz.

Ayrıca etkinliğe yine tek başına katılmak isteyen kadın katılımcılarımızda da aynı imkan geçerli!

Bu indirimin sebebi, Türkiye'de bu tarz etkinliklere -bazı haklı çekincelerden dolayı- kadın katılım oranının erkek katılımına nispeten az olması ve bizim etkinliğin daha keyifli geçebilmesi adına kadın - erkek katılım dengesinin eşit olmasını arzu etmemizden kaynaklıdır.

Lütfen bu konuda yaptığımız pozitif ayrımcılığı yanlış anlamayın =)

Biletinizi seçerken, size uygun indirim avantajlarına göre seçim yapabilirsiniz.

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Tüm etkinliklerimizde geçerli olan ibareleri gözden kaçırmayın;

Bazı durumlarda katılımınız onaylanmayabilir. Başvuruları değerlendirirken dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda belirtilmiştir. Gerekli durumlarda başvurunuz ile ilgili sizinle temas kurmak isteyebiliriz.

 • Etkinlik için kayıt formu doldururken tüm bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız girmeniz gerekir. Kayıt esnasında vermiş olduğunuz sosyal medya hesabınızın fake olmaması, biraz da olsa sizinle alakalı bir fikir sahibi olabileceğimiz oranda paylaşımlarının bulunması gerekir.
 • Bu etkinliklerimiz her ne kadar herkesi kapsayıcı olsa da belli filtrelerimiz var. Gerçekten kink ve bdsm ilgilisi bireylerle tanışmak, paylaşımlarda bulunmak istemekteyiz. Elbette açık görüşlü ve uyum sağlayabilecek tüm vanilla dostlarımızı da göz ardı etmiyoruz. Fakat direkt olarak partner bulma arayışında olduğunu hissettiğimiz veya bdsm ve kink anlayışı sadece bahane olarak kullanıp topluluğumuza farklı amaçları için dahil olmaya çalıştığını düşündüğümüz bireylere tavrımız negatiftir.
 • Fobik, cinsiyetçi, ırkçı, şiddet eğilimi güden, başkalarının görüş ve inançlarına saygısızca yaklaşan, amacı sadece seksüel yaklaşımlar olan bireyleri topluluğumuzda görmek istememekteyiz.
 • Etkinliklerimizde kadın ve erkek katılımının dengeli olmasını önemsemekteyiz. Bu nedenle bazı durumlarda erkek katılımcılarımızdan bir kadın arkadaşlarıyla dahil olmalarını rica edebiliriz. ( Queer, interseksüel, genderfluid vb.  katılımcılarımızı bu maddeye dahil etmiyoruz )

Biletler

 • Standart Bilet

  Bu bilet standart katılımlar için geçerlidir.

  ₺175,00
  Satış bitti
 • İndirimli Bilet

  Bu bilet, kadın partnerleri ile katılım sağlayacak erkek katılımcılarımız veya sadece kadın katılımcılarımız içindir.

  ₺85,00
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page