top of page

25 May Cmt

|

Kadıköy

Bdsm Meetings + Play Night

Bdsm ilgilisi bireylerle bir araya gelerek gerçekleştireceğimiz, BDSM'yi ilgilendiren tüm dinamikler üzerine sohbet, aktivite, çalışma, bilgilendirme temalı buluşmalarımıza bekliyoruz.

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör
Bdsm Meetings + Play Night
Bdsm Meetings + Play Night

Saat ve Yer

25 May 2024 21:00 – 26 May 2024 03:00

Kadıköy, Hasanpaşa, 34722 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Kink ve Bdsm yaşantısını daha iyi anlayabilmek, doğru ve güvenli şekilde uygulamalarını gerçekleştirebilmek ve öğrenip geliştirebilmek adına ilgilileriyle bir araya geliyoruz.

Etkinliğimiz Kadıköy/Hasanpaşa'da bulunan kendi kink konseptli ev stüdyomuzda gerçekleştirilecektir. Katılım için kontenjan sınırı 15 kişidir.

Evimizde çeşitli bdsm ekipmanları ve düzenekleri olmasının yanısıra, shibari ve bondage ile alakalı uygun teçhizat ve mekanda bulunmaktadır.

Etkinlik süresince bize ait tüm bdsm ekipmanlarını kullanabilir veya çalışabilirsiniz. Eğer varsa kendinize ait ekipmanları da getirebilirsiniz.

Etkinliğe katılım başvurusu yaptıktan sonra tam konum bilgisini size etkinlik günü uygun bir saatte ileteceğiz.

BDSM meetings etkinliklerimizde sohbet, tanışma ve kaynaşmanın yanısıra katılımcılarımızın da dahil olabileceği çeşitli BDSM playleri ve aktiviteler gerçekleştirmekteyiz.

Wax play, Whipping-Slapping, Bondage-Shibari, Pet Play, D/s Oyunları vb. aktiviteler olacaktır. Etkinliğe katılan tüm katılımcılarımız dilerlerse bu aktivitelerin bir bölümüne veya tümüne dahil olabilecekler. 

Etkinliği daha keyifli ve eğlenceli hale getirebilmek adına sizler için hazırladığımız ve kendi tasarımımız olan "Kink Whell" huzurlarınızda olacak! "Kink Whell" süresince katılımcılarımız kendilerini eğlenceli, zorlayıcı, kimi zaman da biraz utandırıcı bir çok aktivite içerisinde bulacaklar.

Ayrıca yine etkinliği daha keyifli ve eğlenceli hale getirdiğini düşündüğümüz "Sit and Pop", "Speed Beer" gibi oyunları da oynamaktayız.

Etkinliğe gelirken burada tüketeceğiniz alkollü veya alkolsüz meşrubatlarınızı yanınızda getirmenizi rica ederiz.

Bunun dışında burada çeşitli atıştırmalıklar ve çay kahve ikramımız olacaktır.

Etkinliğe katılmadan önce mutlaka etkinlik kurallarımızı okumayı unutmayınız!

Katılım başvurusu yapmadan önce merak ettiğiniz başka detaylar varsa bize iletişim kanallarımız, sosyal medya

hesaplarımız üzerinden ulaşarak sorabilirsiniz.

Etkinlik biletiyle ilgili bazı detaylar şu şekildedir;

Kadın katılımcılarımız daha avantajlı bilet ücretleriyle etkinliğe dahil olabilirler. (Queer, interseksüel, genderfluid vb.  dahildir.)

Bunun sebebi, Türkiye'de bu tarz etkinliklere -bazı haklı çekincelerden dolayı- kadın katılım oranının erkek katılımına nispeten az olması ve bizim etkinliğin daha keyifli geçebilmesi adına kadın - erkek katılım dengesinin eşit olmasını arzu etmemizden kaynaklıdır.

Lütfen bu konuda yaptığımız pozitif ayrımcılığı yanlış anlamayın.

(Kadın-erkek şeklinde partnerli katılım sağlayacaksanız bir adet "Double" bilet satın alınması gereklidir.)

Sadece tek erkek katılımcılarımız için olan "Gentlemens" bilet kontenjanı sınırlı sayıdadır.

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Tüm etkinliklerimizde geçerli olan ibareleri gözden kaçırmayın;

Bazı durumlarda katılımınız onaylanmayabilir. Başvuruları değerlendirirken dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda belirtilmiştir. Gerekli durumlarda başvurunuz ile ilgili sizinle temas kurmak isteyebiliriz.

  • Bu etkinliklerimiz her ne kadar herkesi kapsayıcı olsa da belli filtrelerimiz var. Gerçekten kink ve bdsm ilgilisi bireylerle tanışmak, paylaşımlarda bulunmak istemekteyiz. Elbette açık görüşlü ve uyum sağlayabilecek tüm vanilla dostlarımızı da göz ardı etmiyoruz. Fakat direkt olarak partner bulma arayışında olduğunu hissettiğimiz veya bdsm ve kink anlayışı sadece bahane olarak kullanıp topluluğumuza farklı amaçları için dahil olmaya çalıştığını düşündüğümüz bireylere tavrımız negatiftir.
  • Fobik, cinsiyetçi, ırkçı, şiddet eğilimi güden, başkalarının görüş ve inançlarına saygısızca yaklaşan, amacı sadece seksüel yaklaşımlar olan bireyleri topluluğumuzda görmek istememekteyiz.
  • Misafirlerimize rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için, etkinliklerimizde kadın ve erkek katılımının dengeli olmasını önemsemekteyiz.Tüm katılımcıların bu konuya özen göstererek etkinliğe katılmaları önemle rica olunur. Bazı durumlarda erkek katılımcılarımızdan bir kadın arkadaşlarıyla dahil olmalarını rica edebiliriz. ( Queer, interseksüel, genderfluid vb.  katılımcılarımızı bu maddeye dahil etmiyoruz )
  • Kinky Turkey ekibi, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page