top of page

11 Haz Paz

|

Sarıyer

Dominatrix Night

Bu gecede fetiş, bondage, aidiyet, teslimiyet, itaat, haz, güç, sadizm, mazoşizm ve daha fazlası sizleri bekliyor olacak. Unutulmayacak zamanlar geçirmeye hazır olun!

Dominatrix Night
Dominatrix Night

Saat ve Yer

11 Haz 2023 17:00

Sarıyer, Sarıyer/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası'nda 4 katlı ve 8 odalı party evi olarak tasarlanmış özel villamızda toplamda 20 kontenjan ile düzenlediğimiz Dominatrix Night etkinliğini gururla sunuyoruz! 

Bu gecede fetiş, bondage, aidiyet, teslimiyet, itaat, haz, güç, sadizm, mazoşizm ve daha fazlası sizleri bekliyor olacak. Unutulmayacak zamanlar geçirmeye hazır olun! 

Gizlilik, güvenlik, rıza ve kontrollülük çerçevesinde kadın Dominant katılımcılarımız ve erkek submissive katılımcılarımız ile sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek ve hazzın doruklarında olacağımız bir etkinlik! 

Etkinlik akışında kırbaçlanma, tasmalanma, esaret, S & M oyunlar, fetişizm, hizmet vb. D/s dinamiklerini içeren bir çok aktivite olacaktır. 

Geceyi Dominantlar yönlendirecek, itaatkarlar ve köleler ise teslimiyet ve aidiyet duygusu ile Efendilerinin hizmetinde olacaklar! 

Etkinliğe gelirken kendinize ait "BDSM" ekipmanlarınızı getirebilir veya burada bize ait ekipmanları da kullanabilirsiniz. 

Kendinize ait ekipmanlarınızı getirmeniz hijjen ve güvenlik açısından çok daha faydalı olacaktır. 

Bize ait tüm ekipmanlarımız ise düzenli sterilize edilerek ve bakımı yapılarak saklanmaktadır.

Etkinlik akışı ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz sosyal medya hesaplarımız üzerinden veya mail yoluyla bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Etkinlik için sınırlı sayıda kontenjan olduğundan başvuru için acele etmenizi öneririz. 

Kadın dominant veya erkek itaatkar/köle olarak başvuru yapabilirsiniz.

Etkinlik Tarihi: 11.06.2023

Etkinlik Başlangıç Saati : 17:00

Etkinlik Bitiş Saati : 06:00

Kontenjan : 20

Etkinlik Konumu: İstanbul Avrupa Yakası ( Private VILLA )

Etkinlik başvurusu yaptıktan sonra size etkinlik detaylarını ve ücretini belirten bir mail ulaşacak. Ekip üyelerimiz başvurunuzu değerlendirdikten sonra uygun görüldüğü ve onaylandığı taktirde tarafınıza ulaşacağız. Geri dönüş yapılmayan katılımcılarımızın başvuruları onaylanmamış anlamına gelir. 

Başvuru formunu özenle ve doğru bir şekilde doldurmanız katılımınızın onaylanmasında etkin rol oynayacaktır. Lütfen sosyal medya alanını dikkatli doldurunuz. Sosyal medya hesabınızı inceleyebilmemiz için kullanıcı adınızı eksiksiz yazmanız gerekmektedir. 

Kinky Turkey'e ait tüm topluluk ve etkinlik kuralları her etkinliğimizde olduğu gibi bu etkinlikte de geçerli olacaktır. 

Topluluk ve etkinlik kurallarımıza ulaşmak için;

Etkinlik Kuralları

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page