top of page

05 May Cum

|

Üsküdar

Dominatrix Night

Bu gecede fetiş, bondage, aidiyet, teslimiyet, itaat, haz, güç, sadizm, mazoşizm ve daha fazlası sizleri bekliyor olacak. Unutulmayacak zamanlar geçirmeye hazır olun!

Dominatrix Night
Dominatrix Night

Saat ve Yer

05 May 2023 18:00

Üsküdar, Ünalan, 34700 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası'nda kendimize ait kink konseptli özel alanımızda toplamda 10 kontenjan ile düzenlediğimiz Dominatrix Night etkinliğini gururla sunuyoruz! 

Bu gecede fetiş, bondage, aidiyet, teslimiyet, itaat, haz, güç, sadizm, mazoşizm ve daha fazlası sizleri bekliyor olacak. Unutulmayacak zamanlar geçirmeye hazır olun! 

Gizlilik, güvenlik, rıza ve kontrollülük çerçevesinde kadın Dominant katılımcılarımız ve erkek submissive katılımcımızlarımız ile gece yarısına kadar sürecek ve hazzın doruklarında olacağımız bir etkinlik! 

Etkinlik akışında kırbaçlanma, tasmalanma, esaret, S & M oyunlar, hizmet vb. D/s dinamiklerini içeren aktiviteler olacaktır. 

Geceyi Dominantlar yönlendirecek, itaatkarlar ve köleler ise teslimiyet ve aidiyet duygusu ile Efendilerinin hizmetinde olacaklar! 

Etkinliğe gelirken kendinize ait "BDSM" ekipmanlarınızı getirebilir veya burada bize ait ekipmanları da kullanabilirsiniz. 

Kendinize ait ekipmanlarınızı getirmeniz hijjen ve güvenlik açısından çok daha faydalı olacaktır. 

Bize ait tüm ekipmanlarımız ise düzenli sterilize edilerek ve bakımı yapılarak saklanmaktadır.

Etkinlik akışı ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz sosyal medya hesaplarımız üzerinden veya mail yoluyla bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Etkinlik için sınırlı sayıda kontenjan olduğundan başvuru için acele etmenizi öneririz. 

Kadın dominant veya erkek itaatkar/köle olarak başvuru yapabilirsiniz.

Etkinlik Tarihi: 05.05.2023

Etkinlik Başlangıç Saati : 18:00

Etkinlik Bitiş Saati : 00:00

Kontenjan : 10

Etkinlik Konumu: İstanbul Anadolu Yakası ( Private House )

Etkinlik başvurusu yaptıktan sonra ekibimiz başvurunuzu değerlendirecek ve uygun görüldüğü taktirde sizinle iletişime geçerek katılım koşulları ve katılım ücreti hakkında bilgilendireceklerdir.

Başvuru formunu özenle ve doğru bir şekilde doldurmanız katılımınızın onaylanmasında etkin rol oynayacaktır.

Kinky Turkey'e ait tüm topluluk ve etkinlik kuralları her etkinliğimizde olduğu gibi bu etkinlikte de geçerli olacaktır. 

Topluluk ve etkinlik kurallarımıza ulaşmak için;

Etkinlik Kuralları

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page