top of page

03 Ara Cmt

|

Kadıköy

İSTANBUL MUNCH

Aramıza yeni katılanlarla, topluluğumuzun uzun süredir parçası olan tüm dostlarımızın bir araya gelerek yeni dostluklar kurmasını, kaynaşmasını, merak ettiklerini sormasını ve kink aktiviteler eşliğinde keyifli bir akşam geçirmelerini umuyoruz.

İSTANBUL MUNCH
İSTANBUL MUNCH

Saat ve Yer

03 Ara 2022 20:00

Kadıköy, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Aramıza yeni katılanlarla, topluluğumuzun uzun süredir parçası olan tüm dostlarımızın bir araya gelerek yeni dostluklar kurmasını, kaynaşmasını, merak ettiklerini sormasını ve kink aktiviteler eşliğinde keyifli bir akşam geçirmelerini umuyoruz.

Munch etkinliklerimizde çeşitli Shibari ve Bondage aktivitelerine ve katılımcılarımızın enerjilerine bağlı olarak çeşitli kink playlere yer vermeye çalışıyoruz. Anlaşma sağladığımız mekanlar bu konu hakkında bilgilendiriliyor ve bu aktivitelere onay veriyorlar. Katılımcılarımızın bu konuda bir çekincesinin olmamasını isteriz.   

Kinky olsun veya vanilla olsun, herkese kapımız açık olmakla birlikte katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak temel sorumluluğumuzdur. Lütfen etkinliğe katılma kararı almadan önce sitemizde bulunan etkinlik kurallarını okuyunuz.  

Etkinlik kurallarımız; 

https://www.kinkyturkey.com/etkinlik-kurallari  

Etkinliğimiz Kadıköy / İstanbul' da gerçekleşecektir. Size mekanın tam konum bilgisini etkinlik günü vermiş olduğunuz iletişim kanalınız üzerinden ileteceğiz.

Etkinliğin Lokasyonu : Kadıköy, İstanbul

Etkinlik Saati : 20:00

Etkinlik Tarihi : 3 Aralık 2022, Cumartesi

Kontenjan : 50 kişi

Etkinlik için kontenjanımız 50 kişi ile sınırlıdır. Başvuru yaptıktan sonra ödemesini gerçekleştiren katılımcılarımız yerini ayırtmış olacaktır.

Etkinlik için katılım ücretini yatırmayan kişiler rezervasyon yaptırmış sayılmayacaktır ve kendileriyle konum bilgisi paylaşılmayacaktır. 

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Etkinlik biletinde bazı avantajlarımız, indirimlerimiz mevcut!

Etkinliğe kadın partnerleri ile katılmak isteyen erkek katılımcılarımıza hem kendileri hem misafirleri için bilet fiyatında %50 indirim avantajı sunuyoruz. Ayrıca etkinliğe yine tek başına katılmak isteyen kadın katılımcılarımızda da aynı imkan geçerli!

Bu indirimin sebebi, Türkiye'de bu tarz etkinliklere -bazı haklı çekincelerden dolayı- kadın katılım oranının erkek katılımına nispeten az olması ve bizim etkinliğin daha keyifli geçebilmesi adına kadın - erkek katılım dengesinin eşit olmasını arzu etmemizden kaynaklıdır. Lütfen bu konuda yaptığımız pozitif ayrımcılığı yanlış anlamayın =)

Biletinizi seçerken, size uygun indirim avantajlarına göre seçim yapabilirsiniz.

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Tüm etkinliklerimizde geçerli olan ibareleri gözden kaçırmayın;

Bazı durumlarda katılımınız onaylanmayabilir. Başvuruları değerlendirirken dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda belirtilmiştir. Gerekli durumlarda başvurunuz ile ilgili sizinle temas kurmak isteyebiliriz.

 • Etkinlik için kayıt formu doldururken tüm bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız girmeniz gerekir. Kayıt esnasında vermiş olduğunuz sosyal medya hesabınızın fake olmaması, biraz da olsa sizinle alakalı bir fikir sahibi olabileceğimiz oranda paylaşımlarının bulunması gerekir.
 • Bu etkinliklerimiz her ne kadar herkesi kapsayıcı olsa da belli filtrelerimiz var. Gerçekten kink ve bdsm ilgilisi bireylerle tanışmak, paylaşımlarda bulunmak istemekteyiz. Elbette açık görüşlü ve uyum sağlayabilecek tüm vanilla dostlarımızı da göz ardı etmiyoruz. Fakat direkt olarak partner bulma arayışında olduğunu hissettiğimiz veya bdsm ve kink anlayışı sadece bahane olarak kullanıp topluluğumuza farklı amaçları için dahil olmaya çalıştığını düşündüğümüz bireylere tavrımız negatiftir.
 • Fobik, cinsiyetçi, ırkçı, şiddet eğilimi güden, başkalarının görüş ve inançlarına saygısızca yaklaşan, amacı sadece seksüel yaklaşımlar olan bireyleri topluluğumuzda görmek istememekteyiz.
 • Etkinliklerimizde kadın ve erkek katılımının dengeli olmasını önemsemekteyiz. Bu nedenle bazı durumlarda erkek katılımcılarımızdan bir kadın arkadaşlarıyla dahil olmalarını rica edebiliriz. ( Queer, interseksüel, genderfluid vb.  katılımcılarımızı bu maddeye dahil etmiyoruz )

Biletler

 • Etkinlik Bileti

  Bu bilet etkinliğe katılmak için gereklidir.

  ₺60,00 - ₺125,00 arası
  Satış bitti
  • ₺125,00
  • ₺60,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page