top of page

25 Mar Cmt

|

Kadıköy

Kink Saturday

Aramıza yeni katılanlarla, topluluğumuzun uzun süredir parçası olan tüm dostlarımız bir araya gelecek, merak ettiklerini soracak, yeni insanlarla tanışacak ve yeni dostluklar inşa etmeye çalışacağız.

Kink Saturday
Kink Saturday

Saat ve Yer

25 Mar 2023 20:00

Kadıköy, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Aramıza yeni katılanlarla, topluluğumuzun uzun süredir parçası olan tüm dostlarımızın bir araya gelerek yeni dostluklar kurmasını, kaynaşmasını, merak ettiklerini sormasını ve kink aktiviteler eşliğinde keyifli bir akşam geçirmelerini umuyoruz.

Munch etkinliklerimizde çeşitli Shibari ve Bondage aktivitelerine ve katılımcılarımızın enerjilerine bağlı olarak çeşitli kink playlere yer vermeye çalışıyoruz. Anlaşma sağladığımız mekanlar bu konu hakkında bilgilendiriliyor ve bu aktivitelere onay veriyorlar. Katılımcılarımızın bu konuda bir çekincesinin olmamasını isteriz. Bu aktivitelere katılmak tamamen katılımcılarımızın tercihine bağlıdır. Etkinliğe ister sadece bir izleyici olmak için gelebilir, isterseniz de hiç bir aktiviteye dahil olmadan sadece yeni insanlar tanımak, sohbet etmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak için gelebilirsiniz.

Kinky olsun veya vanilla olsun, herkese kapımız açık olmakla birlikte katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak temel sorumluluğumuzdur. Etkinlik Kinky Turkey topluluk kuralları çerçevesinde gerçekleşmektedir.

Lütfen etkinliğe katılma kararı almadan önce sitemizde bulunan etkinlik kurallarını okuyunuz.

Etkinlik kurallarımız; 

https://www.kinkyturkey.com/etkinlik-kurallari  

Etkinliğimiz Kadıköy'de bir mekanda gerçekleşecektir. Size etkinlik mekanının tam konum bilgisini etkinlik günü vermiş olduğunuz iletişim kanalınız üzerinden ileteceğiz.

Etkinliğin Lokasyonu : Kadıköy / İstanbul

Etkinlik Saati : 20:00

Etkinlik Tarihi : 15 Mart 2022, Cumartesi

Kontenjan : 50 kişi

Etkinlik için kontenjanımız 50 kişi ile sınırlıdır. Başvuru yaptıktan sonra ödemesini gerçekleştiren katılımcılarımız yerini ayırtmış olacaktır.

Etkinlik için katılım ücretini yatırmayan kişiler rezervasyon yaptırmış sayılmayacaktır ve kendileriyle konum bilgisi paylaşılmayacaktır. 

Etkinlik biletiyle ilgili bazı detaylar şu şekildedir;

Etkinliğimize tek erkek katılımcı maalesef alamıyoruz :( Bildiğiniz üzere Türkiye'de bu tarz etkinliklere ilgi ve katılım daha çok erkekler tarafından oluyor. Bizlerde etkinliğin daha keyifli ve eğlenceli geçebilmesi adına kadın-erkek katılım dengesine dikkat etme zorunluluğu hissettik. Bu nedenle erkek katılımcılarımızı yanlarında bir kadın misafirleriyle birlikte kabul edebiliyoruz. 

Lütfen bu konuda yaptığımız pozitif ayrımcılığı yanlış anlamayın =)

( Queer, interseksüel, genderfluid vb. katılımcılarımızı bu maddeye dahil etmiyoruz )

Tüm bunların dışında etkinliğe partnersiz şekilde gelebilmenin bir yolu var :)

Eğer partnersiz tek başınıza katılmak istiyorsanız Onlyfans hesabımıza abone olarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Onlyfans hesabımıza abone olduğunuzda aşağıdaki opsiyonlardan da faydalanabiliyorsunuz.

- Onlyfans aboneliğiniz boyunca tüm etkinlik biletlerimizde %25 indirim avantajı

- Mağazamızda ip ve mum ürünlerinde %25 indirim

- Etkinliklerde kontenjan dolması durumunda ek kontenjandan giriş hakkı

- Şimdiye kadar yaptığımız tüm etkinliklerimizdeki görsel içeriklere erişim imkanı

- Partnerli katılım gerektiren etkinliklerde tek başına katılım sağlayabilme

Yukarıdaki opsiyonlardan faydalanabilmeniz için Onlyfans hesabımıza 3 aylık abonelik başlatmanız gerekir. 3 Aylık abonelik ücretimiz yalnızca $15.73

www.onlyfans.com/kinky.turkey

Biletinizi tüm bunlara dikkat ederek seçebilirsiniz. 

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Tüm etkinliklerimizde geçerli olan ibareleri gözden kaçırmayın; 

Bazı durumlarda katılımınız onaylanmayabilir. Başvuruları değerlendirirken dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda belirtilmiştir. Gerekli durumlarda başvurunuz ile ilgili sizinle temas kurmak isteyebiliriz.

 • Etkinlik için kayıt formu doldururken tüm bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız girmeniz gerekir. Kayıt esnasında vermiş olduğunuz sosyal medya hesabınızın fake olmaması, biraz da olsa sizinle alakalı bir fikir sahibi olabileceğimiz oranda paylaşımlarının bulunması gerekir.
 • Bu etkinliklerimiz her ne kadar herkesi kapsayıcı olsa da belli filtrelerimiz var. Gerçekten kink ve bdsm ilgilisi bireylerle tanışmak, paylaşımlarda bulunmak istemekteyiz. Elbette açık görüşlü ve uyum sağlayabilecek tüm vanilla dostlarımızı da göz ardı etmiyoruz. Fakat direkt olarak partner bulma arayışında olduğunu hissettiğimiz veya bdsm ve kink anlayışı sadece bahane olarak kullanıp topluluğumuza farklı amaçları için dahil olmaya çalıştığını düşündüğümüz bireylere tavrımız negatiftir.
 • Fobik, cinsiyetçi, ırkçı, şiddet eğilimi güden, başkalarının görüş ve inançlarına saygısızca yaklaşan, amacı sadece seksüel yaklaşımlar olan bireyleri topluluğumuzda görmek istememekteyiz.

Biletler

 • Standart Bilet

  Bu bilet, kadın misafirleriyle birlikte katılım sağlayacak erkek katılımcılarımız veya sadece kadın katılımcılarımız içindir.

  ₺75,00
 • Onlyfans Bileti

  Bu bilet, Onlyfans hesabımıza abone olarak katılım sağlayacak katılımcılarımız içindir.

  ₺60,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page