top of page

09 Nis Cmt

|

Gebze

KINKY CAMPING

Harika bir kamp etkinliği ile bir araya geliyoruz. İki gün bir gece sürecek etkinliğimizde huzur, eğlence, ve aktivitelerin tadına doyacağız.

KINKY CAMPING
KINKY CAMPING

Saat ve Yer

09 Nis 2022 11:00 – 10 Nis 2022 22:00

Gebze, Tavşanlı, Ballıkayalar Sk., 41400 Gebze/Kocaeli, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Kinky Turkey Gururla Sunar! 

Kinky Camping

Bu organizasyonda, lokasyonumuz Gebze Ballı Kayalar Tabiat Parkı olacaktır. 

Hep beraber çok kolay ulaşım sağlayıp, tabiat parkına vardıkdan sonra, belirlediğimiz zirveye dağ tırmanışımız olacak ve bizden başka kimsenin olmayacağı tepeye çadırlarımızı kurup, odunlarımızı toplayıp, ateşimizi yakıp, yemeklerimizi hazırlayıp, bir yandan mini treeking havasında gezip, bir miktar survivor hayatı yaşayıp, muhteşem doğada dış çekim fotoğraflar kaydedip yada içeceklerimizi yudumlarken sohbet ederek bulacağız kendimizi.

Zirvede bizden başka kimse olmayacağı için, rahatça dilediğimiz gibi eğleneceğiz. Elbette planladığımız bazı kink aktiviteler ve shibari uygulamaları mevcut :)

Etkinlik katılım başvurusu gerçekleştirdikten sonra sizleri sadece kamp etkinliği özelinde oluşturduğumuz telegram grubumuza davet edeceğiz. Burada hem diğer kamp katılımcılarımız ile sosyalleşebilirsiniz hem de merak ettiğiniz detayları sorarak öğrenebilirsiniz. Bu grup etkinlik günü geldiğinde daha kolay organize olmamızı ve bir arada hareket edebilmemize de imkan sağlayacak.

Etkinlik için herhangi bir katılım bedeli mevcut değil. 

Etkinliğe gelirken ihtiyacınız olacak çadır, tulum vb kamp malzemelerini kendiniz getirmeniz gerekiyor. Ortak olarak kullanım sağlanabilecek ve işimizi kolaylaştıracak bazı ekipmanlar Kinky Turkey tarafından temin edilecektir. Ayrıca etkinlik için oluşturduğumuz telegram grubu üzerinden ekipmanlar ile alakalı bilgi alıp verebilirsiniz.

Etkinlik için cumartesi sabahı itibariyle yola çıkarak 12 - 1 civarında kamp alanında olmayı planlıyoruz. Etkinliğin ertesi gün akşam saatlerine kadar devam etmesini umuyoruz. 

Not: Gece ateş başında yakmak için yanınıza marshmallow'larınızı almayı unutmayın.

Daha fazla bilgi ve sormak istedikleriniz için bizlerle iletişim kanallarımız ( sosyal medya, mail, veya web site iletişim ) üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page