top of page

03 Kas Cum

|

Kadıköy

Kinky Halloween Party

Uzun süre akıllardan çıkmayacak şehrin en Kink partisini Halloween konseptiyle yapıyoruz.

Kinky Halloween Party
Kinky Halloween Party

Saat ve Yer

03 Kas 2023 20:00

Kadıköy, Altıyol Meydanı, Söğütlü Çeşme Cd, 34714 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Uzun süre akıllardan çıkmayacak, BDSM'ye, Fetiş ve Kink aktivitelere doyacağınız heyecan dolu bir geceye hazır mısınız? Hem de Halloween konseptiyle! 

Tümüyle Kinky Turkey katılımcılarına ayrılmış özel bir katta gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde sizleri çeşitli sürprizler bekliyor olacak. Kendi tasarımlarımız olan X-Cross, Pillory vb. Bdsm mobilyaları eşliğinde sahnede bir çok kink aktiviteye yer vereceğiz. Aynı zamanda Shibari performansları, Femdom Showlar, Drag Show, Kostüm Yarışması gibi daha bir çok sürpriz sizleri bekliyor olacak!  

Etkinliğimiz saat 20:00'da Meet & Greet olarak başlayacaktır. İlk defa katılacak katılımcılarımızın etkinliğe erken gelmeleri ortama daha kolay ısınabilmeleri ve yeni yüzlerle tanışabilmeleri açısından önemlidir. Bu bölümde Kinky Turkey ekibi olarak sizleri ortama ısındırmak ve diğer katılımcılarla tanışmanıza yardımcı olmak amacıyla aranızda olacağız.

Planladığımız etkinlik akışı; 

 • Meet & Greet
 • Femdom Shows
 • Kink Plays
 • Shibari Performances
 • Costume Contest
 • Drag Show
 • Dj Performance and After Party

şeklindedir.

Etkinliğin belli bir bölümünde katılımcılarımızın Kinky Turkey ekibi kontrolünde ve eşliğinde sahnedeki ekipman ve mobilyaları deneyimlemelerine olanak sağlayacağız. Ayrıca yine Shibari veya Bondage deneyimi yaşamak isteyen katılımcılarımıza da bu anlamda sürprizlerimiz olabilir :) 

Etkinlik süresi boyunca DJ arkadaşlarımız geceye sürekli eşlik edecekler ve sizlere en keyifli müziklerini çalacaklar. Alkollü içecek veya meşrubatlarınızı alabilmeniz için barımız hemen yanı başınızda tüm etkinlik süresi boyunca hizmetinizde olacak. 

Tüm katılımcılarımızın etkinliğe Halloween kostümü ile katılmaları zorunlu değil fakat gecenin temasına uygun şıklıkta giyinmenizi önemle rica ediyoruz.

Kostüm tercih eden katılımcılarımıza tabiki ayrıca özel teşekkürlerimizi sunacağız. Ayrıca etkinlik katılımcılarımızın oylarıyla seçeceğimiz en iyi 3 kostüm için +1 alkollü içecek hediyemiz olacaktır!

Saat 01:00' dan sonra ise kink aktiviteler sona erecek ve etkinlik After Party olarak DJ eşliğinde geç saatlere kadar devam edecektir. 

Kinky olsun veya vanilla olsun, herkese kapımız açık olmakla birlikte katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak temel sorumluluğumuzdur. Lütfen etkinliğe katılma kararı almadan önce sitemizde bulunan etkinlik kurallarını okuyunuz.  

Etkinlik kurallarımız; 

Etkinlik Kuralları!

Etkinliğimiz Kadıköy'de bir mekanda gerçekleşecektir. Size etkinlik mekanının tam konum bilgisini etkinlik günü vermiş olduğunuz iletişim kanalınız üzerinden ileteceğiz.

Etkinliğin Lokasyonu : Kadıköy / İstanbul 

Etkinlik Saati : 20:00

Etkinlik Tarihi : 03 Kasım 2023, Cuma

Kontenjan : 80 kişi

Etkinlik için kontenjanımız 80 kişi ile sınırlıdır. Başvuru yaptıktan sonra ödemesini gerçekleştiren katılımcılarımız yerini ayırtmış olacaktır.

Etkinlik için katılım ücretini yatırmayan kişiler rezervasyon yaptırmış sayılmayacaktır ve kendileriyle konum bilgisi paylaşılmayacaktır. 

Etkinlik biletiyle ilgili bazı detaylar şu şekildedir;

Etkinliğe kadın partnerleri ile katılmak isteyen erkek katılımcılarımıza %50 indirimli katılım imkanı sağlıyoruz.

Ayrıca etkinliğe yine tek başına katılmak isteyen kadın katılımcılarımızda da aynı imkan geçerli! 

Bunun sebebi, Türkiye'de bu tarz etkinliklere -bazı haklı çekincelerden dolayı- kadın katılım oranının erkek katılımına nispeten az olması ve bizim etkinliğin daha keyifli geçebilmesi adına kadın - erkek katılım dengesinin eşit olmasını arzu etmemizden kaynaklıdır.

Lütfen bu konuda yaptığımız pozitif ayrımcılığı yanlış anlamayın.

Biletinizi buna dikkat ederek seçebilirsiniz. 

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Dilerseniz bu etkinlik için biletino üzerinden de online ödeme şeklinde alım yapabilirsiniz.

https://biletino.com/tr/e-od0/kinky-night/

Tüm etkinliklerimizde geçerli olan ibareleri gözden kaçırmayın; 

Bazı durumlarda katılımınız onaylanmayabilir. Başvuruları değerlendirirken dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda belirtilmiştir. Gerekli durumlarda başvurunuz ile ilgili sizinle temas kurmak isteyebiliriz.

 • Bu etkinliklerimiz her ne kadar herkesi kapsayıcı olsa da belli filtrelerimiz var. Gerçekten kink ve bdsm ilgilisi bireylerle tanışmak, paylaşımlarda bulunmak istemekteyiz. Elbette açık görüşlü ve uyum sağlayabilecek tüm vanilla dostlarımızı da göz ardı etmiyoruz. Fakat direkt olarak partner bulma arayışında olduğunu hissettiğimiz veya bdsm ve kink anlayışı sadece bahane olarak kullanıp topluluğumuza farklı amaçları için dahil olmaya çalıştığını düşündüğümüz bireylere tavrımız negatiftir.
 • Fobik, cinsiyetçi, ırkçı, şiddet eğilimi güden, başkalarının görüş ve inançlarına saygısızca yaklaşan, amacı sadece seksüel yaklaşımlar olan bireyleri topluluğumuzda görmek istememekteyiz.
 • Misafirlerimize rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için, etkinliklerimizde kadın ve erkek katılımının dengeli olmasını önemsemekteyiz.Tüm katılımcıların bu konuya özen göstererek etkinliğe katılmaları önemle rica olunur. Bazı durumlarda erkek katılımcılarımızdan bir kadın arkadaşlarıyla dahil olmalarını rica edebiliriz. ( Queer, interseksüel, genderfluid vb.  katılımcılarımızı bu maddeye dahil etmiyoruz )
 • Kinky Turkey ekibi, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

Biletler

 • Standart Bilet

  Bu bilet standart katılımlar için geçerlidir.

  ₺1.000,00
  Satış bitti
 • İndirimli Bilet

  Bu bilet, kadın partnerleri ile katılım sağlayacak erkek katılımcılarımız veya sadece kadın katılımcılarımız içindir.

  ₺500,00
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page