top of page

02 Haz Paz

|

Beyoğlu

Kinky Masquerade Ball

Bu etkinliğimiz bir "Maskeli Balo"! Belli bir saate kadar maskelerin çıkmasının yasak olduğu gizemli ve şehvet dolu bir gece!

Kinky Masquerade Ball
Kinky Masquerade Ball

Saat ve Yer

02 Haz 2024 19:30

Beyoğlu, Şehit Muhtar, Mis Sk., 34435 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Maskeler eşliğinde gizem dolu ve şehvetli bir geceye hazır mısın?

Bu etkinliğimizde sizlere Maskeli Balo konseptinde Bdsm, Fetish, Shibari ve Kink temalı şahane bir parti hazırladık!

Peki bu partide sizleri neler bekliyor?

Tümüyle Kinky Turkey katılımcılarına ayrılmış özel bir kulüpte belli bir saate kadar maskelerin çıkmasının yasak olduğu gizemli, heyecanlı, şehvetli özel bir gece! 

Bu etkinlikte erkeklerin "Papyon veya Kravat" takması, kadınların ise "geceye uygun şıklıkta elbiseleri" ile gelmesi zorunlu olacak! 

Ayrıca elbette gelirken yanında maskeni getirmeyi unutmamalısın!

Bu Dresscode a uymayan katılımcılarımız etkinlik alanına alınmayacaktır! 

Pazar gününüzü çok daha keyifli ve renkli hale getirebilmek adına bu gece sizler için bir çok oyun ve sürprizler hazırladık. 

Kendi tasarımlarımız olan X-Cross, Pillory vb. Bdsm mobilyaları eşliğinde etkinlikte bir çok kink aktiviteye yer vereceğiz. Shibari performansları, Femdom Showlar, Pet play ve Bondage gösterileri, Drag Show, Fetish Dance Show gibi daha bir çok sürpriz sizleri bekliyor olacak! Ayrıca yine etkinlik süresince Shibari'yi, Whipping veya Spanking'i deneyimleyebilmeniz için Kinky Turkey ekibinden destek alabileceksiniz. Ekip üyelerimiz eşliğinde ve kontrolünde katılımcılar gerek birbirleriyle gerekse KT ekibinde bulunan profesyonel kişilerce bu deneyimleri yaşayabilecekler. 

Bu süreçler "S.S.C" protokolüne uygun, güvenli, gizlilik dahilinde, akla ve mantığa yatkın, rızaya dayalı şekilde Kinky Turkey ekip üyeleri tarafından gece boyunca kontrol edilecek ve mercek altında tutulacaktır.

Etkinliği daha keyifli ve eğlenceli hale getirebilmek adına sizler için hazırladığımız ve kendi tasarımımız olan "Kink Whell" huzurlarınızda olacak! "Kink Whell" süresince katılımcılarımız kendilerini eğlenceli, zorlayıcı, kimi zaman da biraz utandırıcı bir çok aktivite içerisinde bulacaklar.

Ayrıca "Speed Beer", "Sit and Pop" gibi, katılımcıların birbirleri arasındaki etkileşimi artıracak keyifli oyunlar da hazırladık! Elbette bu oyunlar Kinky Turkey tarzıyla oynanacak :)

Tüm katılımcılarımızın gizliliğini ve güvenliğini üst seviyede tutabilmemiz adına party süresince etkinlik alanında fotoğraf ve video çekimi Kinky Turkey ekip üyelerinin dışında yasak olacaktır! Mekan girişinde telefonlarınızın kamerasına bir sticker yapıştıracağız.

Etkinlik süresi boyunca  DJ arkadaşlarımız geceye sürekli eşlik edecekler ve sizlere en keyifli müziklerini çalacaklar. Alkollü içecek veya meşrubatlarınızı alabilmeniz için barımız hemen yanı başınızda tüm etkinlik süresi boyunca hizmetinizde olacak. 

Lütfen etkinliğe katılma kararı almadan önce sitemizde bulunan etkinlik kurallarını okuyunuz.  

Etkinlik kurallarımız; 

Etkinlik Kuralları!

Etkinliğimiz Beyoğlu'nda bir mekanda gerçekleşecektir. Size etkinlik mekanının tam konum bilgisini ve bilmeniz gereken diğer detayları etkinlik günü, belirtmiş olduğunuz mail adresiniz üzerinden bildireceğiz.

Etkinliğin Lokasyonu : Beyoğlu / İstanbul 

Etkinlik Kapı Açılış : 19:30

Etkinlik Tarihi : 02 Haziran 2024, Pazar

Kontenjan : 100 kişi

Etkinlik için kontenjanımız 100 kişi ile sınırlıdır. 

Etkinlik için katılım ücretini yatırmayan kişiler rezervasyon yaptırmış sayılmayacaktır ve kendileriyle konum bilgisi paylaşılmayacaktır. 

Etkinlik biletiyle ilgili bazı detaylar şu şekildedir;

Kadın katılımcılarımız daha avantajlı bilet ücretleriyle etkinliğe dahil olabilirler. (Queer, interseksüel, genderfluid vb.  dahildir.)

Bunun sebebi, Türkiye'de bu tarz etkinliklere -bazı haklı çekincelerden dolayı- kadın katılım oranının erkek katılımına nispeten az olması ve bizim etkinliğin daha keyifli geçebilmesi adına kadın - erkek katılım dengesinin eşit olmasını arzu etmemizden kaynaklıdır.

Lütfen bu konuda yaptığımız pozitif ayrımcılığı yanlış anlamayın.

(Kadın-erkek şeklinde partnerli katılım sağlayacaksanız bir adet "Double" bilet satın alınması gereklidir.)

Sadece tek erkek katılımcılarımız için olan "Gentlemens" bilet kontenjanı sınırlı sayıdadır.

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Dilerseniz bu etkinlik için biletino platformu üzerinden de alım yapabilirsiniz.

Biletino Link!

Etkinlikte herhangi bir oturma düzeni mevcut değildir. Sınırlı sayıda Stand ile ayakta katılım şeklinde gerçekleşecektir. 

Tüm etkinliklerimizde geçerli olan ibareleri gözden kaçırmayın; 

Bazı durumlarda katılımınız onaylanmayabilir. Başvuruları değerlendirirken dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda belirtilmiştir. Gerekli durumlarda başvurunuz ile ilgili sizinle temas kurmak isteyebiliriz.

 • Bu etkinliklerimiz her ne kadar herkesi kapsayıcı olsa da belli filtrelerimiz var. Gerçekten kink ve bdsm ilgilisi bireylerle tanışmak, paylaşımlarda bulunmak istemekteyiz. Elbette açık görüşlü ve uyum sağlayabilecek tüm vanilla dostlarımızı da göz ardı etmiyoruz. Fakat direkt olarak partner bulma arayışında olduğunu hissettiğimiz veya bdsm ve kink anlayışı sadece bahane olarak kullanıp topluluğumuza farklı amaçları için dahil olmaya çalıştığını düşündüğümüz bireylere tavrımız negatiftir.
 • Fobik, cinsiyetçi, ırkçı, şiddet eğilimi güden, başkalarının görüş ve inançlarına saygısızca yaklaşan, amacı sadece seksüel yaklaşımlar olan bireyleri topluluğumuzda görmek istememekteyiz.
 • Misafirlerimize rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için, etkinliklerimizde kadın ve erkek katılımının dengeli olmasını önemsemekteyiz.Tüm katılımcıların bu konuya özen göstererek etkinliğe katılmaları önemle rica olunur. Bazı durumlarda erkek katılımcılarımızdan bir kadın arkadaşlarıyla dahil olmalarını rica edebiliriz. ( Queer, interseksüel, genderfluid vb.  katılımcılarımızı bu maddeye dahil etmiyoruz )
 • Kinky Turkey ekibi, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

Biletler

 • Ladies

  ₺175,00
 • Double

  ₺500,00
 • Gentlemens

  ₺750,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page