top of page

29 Ara Cum

|

Kadıköy

Kinky New Year Party

Uzun süre akıllardan çıkmayacak şehrin en Kinky partisini Yeni Yıl konseptiyle yapıyoruz.

Kinky New Year Party
Kinky New Year Party

Saat ve Yer

29 Ara 2023 20:00

Kadıköy, Altıyol Meydanı, Söğütlü Çeşme Cd, 34714 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Uzun süre akıllardan çıkmayacak, BDSM'ye, Fetiş ve Kink aktivitelere doyacağınız heyecan dolu bir geceye hazır mısınız? Hem de Yeni Yıl Konseptiyle! 

Tümüyle Kinky Turkey katılımcılarına ayrılmış özel bir katta gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde sizleri çeşitli sürprizler bekliyor olacak. Kendi tasarımlarımız olan X-Cross, Pillory vb. Bdsm mobilyaları eşliğinde sahnede bir çok kink aktiviteye yer vereceğiz. Aynı zamanda Shibari performansları, Femdom Showlar, Drag Show, Fetish Dance Show gibi daha bir çok sürpriz sizleri bekliyor olacak! Ayrıca yine sahnede Shibari'yi, Whipping veya Spanking'i deneyimleyebilmeniz için Kinky Turkey ekibinden destek alabileceksiniz. Ekip üyelerimiz eşliğinde ve kontrolünde katılımcılar gerek birbirleriyle gerekse KT ekibinde bulunan profesyonel kişilerce bu deneyimleri yaşayabilecekler. 

Etkinliğimiz saat 20:00'da Meet & Greet olarak başlayacaktır. İlk defa katılacak katılımcılarımızın etkinliğe erken gelmeleri ortama daha kolay ısınabilmeleri ve yeni yüzlerle tanışabilmeleri açısından önemlidir. Bu bölümde Kinky Turkey ekibi olarak sizleri ortama ısındırmak ve diğer katılımcılarla tanışmanıza yardımcı olmak amacıyla aranızda olacağız.

Planladığımız etkinlik akışı; 

 • Meet & Greet
 • Femdom Shows
 • Fetish Dance Show
 • Kink Plays
 • Shibari Performances
 • Drag Show
 • Dj Performance and After Party

şeklindedir.

Etkinlik süresi boyunca bir önceki Halloween Partimizde performanslarıyla büyük beğeni toplamış DJ arkadaşlarımız Celal Yavuz ve Murat Topuz geceye sürekli eşlik edecekler ve sizlere en keyifli müziklerini çalacaklar. Alkollü içecek veya meşrubatlarınızı alabilmeniz için barımız hemen yanı başınızda tüm etkinlik süresi boyunca hizmetinizde olacak. 

Bu etkinliğimizde Dress Code "Kırmızı" olarak belirlendi! Tüm katılımcılarımızın tercih edeceği kıyafetlerinde kırmızıya yer vermeleri gerekiyor. Tümüyle baştan aşağı bir kırmızı giyim olması gerekmemekte elbette fakat en azından kombininizin bir parçasında kırmızıya yer vermeyi unutmayın! Tüm katılımcılarımızın bu bağlamda geceye uygun şıklıkta geleceğinden şüphemiz yok.

Saat 01:00' dan sonra ise kink aktiviteler sona erecek ve etkinlik After Party olarak DJ eşliğinde geç saatlere kadar devam edecektir. 

Kinky olsun veya vanilla olsun, herkese kapımız açık olmakla birlikte katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak temel sorumluluğumuzdur. Lütfen etkinliğe katılma kararı almadan önce sitemizde bulunan etkinlik kurallarını okuyunuz.  

Etkinlik kurallarımız; 

Etkinlik Kuralları!

Etkinliğimiz Kadıköy'de bir mekanda gerçekleşecektir. Size etkinlik mekanının tam konum bilgisini etkinlik günü vermiş olduğunuz iletişim kanalınız üzerinden ileteceğiz.

Etkinliğin Lokasyonu : Kadıköy / İstanbul 

Etkinlik Saati : 20:00

Etkinlik Tarihi : 29 Aralık 2023, Cuma

Kontenjan : 80 kişi

Etkinlik için kontenjanımız 80 kişi ile sınırlıdır. Başvuru yaptıktan sonra ödemesini gerçekleştiren katılımcılarımız yerini ayırtmış olacaktır.

Etkinlik için katılım ücretini yatırmayan kişiler rezervasyon yaptırmış sayılmayacaktır ve kendileriyle konum bilgisi paylaşılmayacaktır. 

Etkinlik biletiyle ilgili bazı detaylar şu şekildedir;

Etkinliğe kadın partnerleri ile katılmak isteyen erkek katılımcılarımıza %50 indirimli katılım imkanı sağlıyoruz.

Ayrıca etkinliğe yine tek başına katılmak isteyen kadın katılımcılarımızda da aynı imkan geçerli! 

Bunun sebebi, Türkiye'de bu tarz etkinliklere -bazı haklı çekincelerden dolayı- kadın katılım oranının erkek katılımına nispeten az olması ve bizim etkinliğin daha keyifli geçebilmesi adına kadın - erkek katılım dengesinin eşit olmasını arzu etmemizden kaynaklıdır.

Lütfen bu konuda yaptığımız pozitif ayrımcılığı yanlış anlamayın.

Biletinizi buna dikkat ederek seçebilirsiniz. 

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Dilerseniz bu etkinlik için biletino üzerinden de online ödeme şeklinde alım yapabilirsiniz.

https://biletino.com/tr/e-rwo/kinky-new-year-party/

Etkinlikte herhangi bir oturma düzeni mevcut değildir. Stand harici tüm katılımlar ayakta şeklindedir.

Tüm etkinliklerimizde geçerli olan ibareleri gözden kaçırmayın; 

Bazı durumlarda katılımınız onaylanmayabilir. Başvuruları değerlendirirken dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda belirtilmiştir. Gerekli durumlarda başvurunuz ile ilgili sizinle temas kurmak isteyebiliriz.

 • Bu etkinliklerimiz her ne kadar herkesi kapsayıcı olsa da belli filtrelerimiz var. Gerçekten kink ve bdsm ilgilisi bireylerle tanışmak, paylaşımlarda bulunmak istemekteyiz. Elbette açık görüşlü ve uyum sağlayabilecek tüm vanilla dostlarımızı da göz ardı etmiyoruz. Fakat direkt olarak partner bulma arayışında olduğunu hissettiğimiz veya bdsm ve kink anlayışı sadece bahane olarak kullanıp topluluğumuza farklı amaçları için dahil olmaya çalıştığını düşündüğümüz bireylere tavrımız negatiftir.
 • Fobik, cinsiyetçi, ırkçı, şiddet eğilimi güden, başkalarının görüş ve inançlarına saygısızca yaklaşan, amacı sadece seksüel yaklaşımlar olan bireyleri topluluğumuzda görmek istememekteyiz.
 • Misafirlerimize rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için, etkinliklerimizde kadın ve erkek katılımının dengeli olmasını önemsemekteyiz.Tüm katılımcıların bu konuya özen göstererek etkinliğe katılmaları önemle rica olunur. Bazı durumlarda erkek katılımcılarımızdan bir kadın arkadaşlarıyla dahil olmalarını rica edebiliriz. ( Queer, interseksüel, genderfluid vb.  katılımcılarımızı bu maddeye dahil etmiyoruz )
 • Kinky Turkey ekibi, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

Biletler

 • 1. Dönem Standart Bilet

  Bu bilet standart ayakta katılımlar için geçerlidir.

  ₺400,00
  Tükendi
 • 1. Dönem İndirimli Bilet

  Bu bilet, kadın partnerleri ile katılım sağlayacak erkek katılımcılarımız veya sadece kadın katılımcılarımız içindir.

  ₺200,00
  Tükendi
 • 2. Dönem Standart Bilet

  Bu bilet standart ayakta katılımlar için geçerlidir.

  ₺600,00
  Satış bitti
 • 2. Dönem İndirimli Bilet

  Bu bilet, kadın partnerleri ile katılım sağlayacak erkek katılımcılarımız veya sadece kadın katılımcılarımız içindir.

  ₺300,00
  Satış bitti
 • Stand 2 Kişi

  Seçeceğiniz 2 adet yerli alkollü içecek ve 2 kişilik Stand içerir.

  ₺1.650,00
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page