top of page

28 Tem Cum

|

Kadıköy

Kinky Night

Aramıza yeni katılanlarla, topluluğumuzun uzun süredir parçası olan tüm dostlarımız bir araya gelecek, merak ettiklerini soracak, yeni insanlarla tanışacak ve yeni dostluklar inşa etmeye çalışacağız.

Kinky Night
Kinky Night

Saat ve Yer

28 Tem 2023 20:30

Kadıköy, Caferağa, Kadife Sk. No:35, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Aramıza yeni katılanlarla, topluluğumuzun uzun süredir parçası olan tüm dostlarımız bir araya gelecek, merak ettiklerini soracak, yeni insanlarla tanışacak ve yeni dostluklar inşa etmeye çalışacağız. 

Bu etkinliğimizde diğerlerinden farklı olarak sizleri çeşitli sürprizler bekliyor olacak. Kendi tasarımlarımız olan X-Cross, Pillory, Cage vb. mobilyalar eşliğinde sahnede bir çok kink aktiviteye yer vereceğiz. Aynı zamanda Shibari ve Bondage performansları geceye eşlik ederken müziğin ve ritmin akışına kendinizi bırakabileceksiniz. 

Etkinlik kapı açılış 20:30 şeklinde Meet & Greet olarak başlayacaktır. İlk defa katılacak katılımcmılarımızın etkinliğe erken gelmeleri ortama daha kolay ısınabilmeleri ve yeni yüzlerle tanışabilmeleri açısından önemlidir. 

Katılımcılarımız isterlerse sadece izleyici olarak gece boyunca sahnede devam edecek kink aktiviteleri takip edebilecek veya DJ performans eşliğinde  diğer katılımcılarımızla sosyalleşebilecekler. 

Etkinlik iki ayrı katta yapılacak şekilde planlandı. Mekanın giriş alanında DJ eşliğinde müziğin ve ritmin akışına kendinizi bırakabilecek, yeni yüzlerle tanışma ve sohbet edebilme imkanı bulabilecek ayrıca Shibari ve Bondage performanslarımızı izleyebileceksiniz. Ayrıca yine bu alanda shibari ve bondage deneyimi yaşamak isteyen katılımcılarımız tercihlerine bağlı olarak rope model olabilecekler. 

İkinci katta ise X-Cross, Pillory, Cage vb mobilyalar sahnede yerini alacak. Bu mobilyalar eşliğinde sahnede çeşitli kink performanslar izleyebileceksiniz. Sahne gösterileri arasında veya bitiminde katılımcılarımız dilerlerse sahneyi kullanabilecek ve bu ürünleri deneyimleme şansı bulabilecekler. 

01:00' dan sonra ise aktiviteler sona erecek ve etkinlik After Party olarak DJ eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecektir. 

Kinky olsun veya vanilla olsun, herkese kapımız açık olmakla birlikte katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak temel sorumluluğumuzdur. Lütfen etkinliğe katılma kararı almadan önce sitemizde bulunan etkinlik kurallarını okuyunuz.  

Etkinlik kurallarımız; 

https://www.kinkyturkey.com/etkinlik-kurallari  

Etkinliğimiz Kadıköy'de bir mekanda gerçekleşecektir. Size etkinlik mekanının tam konum bilgisini etkinlik günü vermiş olduğunuz iletişim kanalınız üzerinden ileteceğiz.

Etkinliğin Lokasyonu : Kadıköy / İstanbul 

Etkinlik Saati : 20:30

Etkinlik Tarihi : 28 Temmuz 2022, Cuma

Kontenjan : 70 kişi

Etkinlik için kontenjanımız 70 kişi ile sınırlıdır. Başvuru yaptıktan sonra ödemesini gerçekleştiren katılımcılarımız yerini ayırtmış olacaktır.

Etkinlik için katılım ücretini yatırmayan kişiler rezervasyon yaptırmış sayılmayacaktır ve kendileriyle konum bilgisi paylaşılmayacaktır. 

Kapıda bilet : 300 TL

Etkinlik biletiyle ilgili bazı detaylar şu şekildedir;

Etkinliğe kadın partnerleri ile katılmak isteyen erkek katılımcılarımıza %50 indirimli katılım imkanı sağlıyoruz.

Ayrıca etkinliğe yine tek başına katılmak isteyen kadın katılımcılarımızda da aynı imkan geçerli! 

Bunun sebebi, Türkiye'de bu tarz etkinliklere -bazı haklı çekincelerden dolayı- kadın katılım oranının erkek katılımına nispeten az olması ve bizim etkinliğin daha keyifli geçebilmesi adına kadın - erkek katılım dengesinin eşit olmasını arzu etmemizden kaynaklıdır.

Lütfen bu konuda yaptığımız pozitif ayrımcılığı yanlış anlamayın =)

Biletinizi buna dikkat ederek seçebilirsiniz. 

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Dilerseniz bu etkinlik için biletino üzerinden de online ödeme şeklinde alım yapabilirsiniz.

https://biletino.com/tr/e-od0/kinky-night/

Tüm etkinliklerimizde geçerli olan ibareleri gözden kaçırmayın; 

Bazı durumlarda katılımınız onaylanmayabilir. Başvuruları değerlendirirken dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda belirtilmiştir. Gerekli durumlarda başvurunuz ile ilgili sizinle temas kurmak isteyebiliriz.

 • Etkinlik için kayıt formu doldururken tüm bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız girmeniz gerekir. Kayıt esnasında vermiş olduğunuz sosyal medya hesabınızın fake olmaması, biraz da olsa sizinle alakalı bir fikir sahibi olabileceğimiz oranda paylaşımlarının bulunması gerekir.
 • Bu etkinliklerimiz her ne kadar herkesi kapsayıcı olsa da belli filtrelerimiz var. Gerçekten kink ve bdsm ilgilisi bireylerle tanışmak, paylaşımlarda bulunmak istemekteyiz. Elbette açık görüşlü ve uyum sağlayabilecek tüm vanilla dostlarımızı da göz ardı etmiyoruz. Fakat direkt olarak partner bulma arayışında olduğunu hissettiğimiz veya bdsm ve kink anlayışı sadece bahane olarak kullanıp topluluğumuza farklı amaçları için dahil olmaya çalıştığını düşündüğümüz bireylere tavrımız negatiftir.
 • Fobik, cinsiyetçi, ırkçı, şiddet eğilimi güden, başkalarının görüş ve inançlarına saygısızca yaklaşan, amacı sadece seksüel yaklaşımlar olan bireyleri topluluğumuzda görmek istememekteyiz.
 • Etkinliklerimizde kadın ve erkek katılımının dengeli olmasını önemsemekteyiz. Bu nedenle bazı durumlarda erkek katılımcılarımızdan bir kadın arkadaşlarıyla dahil olmalarını rica edebiliriz. ( Queer, interseksüel, genderfluid vb.  katılımcılarımızı bu maddeye dahil etmiyoruz )

Biletler

 • Standart Bilet

  Bu bilet standart katılımlar için geçerlidir.

  ₺200,00
  Satış bitti
 • İndirimli Bilet

  Bu bilet, kadın partnerleri ile katılım sağlayacak erkek katılımcılarımız veya sadece kadın katılımcılarımız içindir.

  ₺100,00
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page