top of page

03 Mar Paz

|

Beyoğlu

Kinky Role Party

Bu etkinliğimizde diğerlerinden farklı olarak geceye büyük renk katacağını düşündüğümüz Kink Role konseptini hazırladık.

Kinky Role Party
Kinky Role Party

Saat ve Yer

03 Mar 2024 19:00

Beyoğlu, Taksim Meydanı, Şehit Muhtar, 34435 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Uzun süre akıllardan çıkmayacak, BDSM'ye, Fetiş ve Kink aktivitelere doyacağınız heyecan dolu bir geceye hazır mısınız? 

Bu etkinliğimizde diğerlerinden farklı olarak geceye büyük renk katacağını düşündüğümüz Kink Role konseptini hazırladık.

Peki bu konsepte sizi neler bekliyor?

Tümüyle Kinky Turkey katılımcılarına ayrılmış özel bir katta gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde sizleri BDSM rolleriniz ile birlikte partiye katılmaya davet ediyoruz.

Etkinlik girişinde BDSM' de hangi role ait olduğunuzu bizlere belirtiyorsunuz. Bizlerde rolünüze göre size o rolü temsil eden renkte bir rozet veriyoruz. Bu rozeti t-shirtünüze takıyorsunuz ve artık partiye hazırsınız! Elbette geneli düşündüğümüz için kendini herhangi bir BDSM rolünde tanımlamak istemeyen katılımcılarımız için de uygun rozet renkleri hazırladık. Yani partiye sadece  bir izleyici veya gözlemci olarak da katılabilir, bir kenarda içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Kafa karıştırıcı olmaması ve partiye uygun olabilmesi adına en temel rolleri dahil etmeye çalıştık. BDSM'de elbette bir çok arketip var fakat tüm bunları bir rol olarak partiye yansıtmak pek mümkün değil. Bu nedenle aslında tüm bu arketipleri de içerisinde barındıran en temel ana rolleri tercih etmeye çalıştık.

Etkinlik mekanında renklerin hangi rolleri temsil ettiğini gösteren afiş ve tablolar göreceksiniz. Bu sayede tanıştığınız veya sosyalleştiğiniz diğer katılımcıların kendini hangi rolde tanımladığını öğrenebileceksiniz. Diğer katılımcılar ile BDSM rolleriniz üzerinden daha rahat sosyalleşebilecek, dilerseniz de kendi BDSM rolünüze göre play veya aktiviteler içerisine girebileceksiniz. Bu süreç "S.S.C" protokolüne uygun, güvenli, gizlilik dahilinde, akla ve mantığa yatkın, rızaya dayalı şekilde Kinky Turkey ekip üyeleri tarafından gece boyunca kontrol edilecek ve mercek altında tutulacaktır.

Ayrıca kendi tasarımlarımız olan X-Cross, Pillory vb. Bdsm mobilyaları eşliğinde sahnede bir çok kink aktiviteye yer vereceğiz. Shibari performansları, Femdom Showlar, Pet play ve Bondage gösterileri, Drag Show, Fetish Dance Show gibi daha bir çok sürpriz sizleri bekliyor olacak! Ayrıca yine etkinlik süresince Shibari'yi, Whipping veya Spanking'i deneyimleyebilmeniz için Kinky Turkey ekibinden destek alabileceksiniz. Ekip üyelerimiz eşliğinde ve kontrolünde katılımcılar gerek birbirleriyle gerekse KT ekibinde bulunan profesyonel kişilerce bu deneyimleri yaşayabilecekler. 

Tüm katılımcılarımızın gizliliğini ve güvenliğini üst seviyede tutabilmemiz adına party süresince etkinlik alanında fotoğraf ve video çekimi Kinky Turkey ekip üyelerinin dışında yasak olacaktır! Mekan girişinde telefonlarınızın kamerasına bir sticker yapıştıracağız.

Etkinliğimiz saat 19:00'da Meet & Greet olarak başlayacaktır. İlk defa katılacak katılımcılarımızın etkinliğe erken gelmeleri ortama daha kolay ısınabilmeleri ve yeni yüzlerle tanışabilmeleri açısından önemlidir. Bu bölümde Kinky Turkey ekibi olarak sizleri ortama ısındırmak ve diğer katılımcılarla tanışmanıza yardımcı olmak amacıyla aranızda olacağız.

Etkinlik süresi boyunca  DJ arkadaşlarımız geceye sürekli eşlik edecekler ve sizlere en keyifli müziklerini çalacaklar. Alkollü içecek veya meşrubatlarınızı alabilmeniz için barımız hemen yanı başınızda tüm etkinlik süresi boyunca hizmetinizde olacak. 

Bu etkinliğimizde herhangi bir Dress Code belirlemedik. Tüm katılımcılarımızın geceye uygun şıklıkta geleceğinden şüphemiz yok.

Kinky olsun veya vanilla olsun, herkese kapımız açık olmakla birlikte katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak temel sorumluluğumuzdur. Lütfen etkinliğe katılma kararı almadan önce sitemizde bulunan etkinlik kurallarını okuyunuz.  

Etkinlik kurallarımız; 

Etkinlik Kuralları!

Etkinliğimiz Beyoğlu'nda bir mekanda gerçekleşecektir. Size etkinlik mekanının tam konum bilgisini etkinlik günü vermiş olduğunuz iletişim kanalınız üzerinden ileteceğiz.

Etkinliğin Lokasyonu : Beyoğlu / İstanbul 

Etkinlik Saati : 19:00

Etkinlik Tarihi : 3 Mart 2024, Pazar

Kontenjan : 100 kişi

Etkinlik için kontenjanımız 100 kişi ile sınırlıdır. 

Etkinlik için katılım ücretini yatırmayan kişiler rezervasyon yaptırmış sayılmayacaktır ve kendileriyle konum bilgisi paylaşılmayacaktır. 

Etkinlik biletiyle ilgili bazı detaylar şu şekildedir;

Her etkinliğimizde olduğu gibi bu etkinliğimizde de kadın partnerleri ile katılmak isteyen erkek katılımcılarımıza %50 indirimli katılım imkanı sağlıyoruz.

Ayrıca etkinliğe yine tek başına katılmak isteyen kadın katılımcılarımızda da aynı imkan geçerli! 

Bunun sebebi, Türkiye'de bu tarz etkinliklere -bazı haklı çekincelerden dolayı- kadın katılım oranının erkek katılımına nispeten az olması ve bizim etkinliğin daha keyifli geçebilmesi adına kadın - erkek katılım dengesinin eşit olmasını arzu etmemizden kaynaklıdır.

Lütfen bu konuda yaptığımız pozitif ayrımcılığı yanlış anlamayın.

Biletinizi buna dikkat ederek seçebilirsiniz. 

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Dilerseniz bu etkinlik için biletino platformu üzerinden de alım yapabilirsiniz.

https://biletino.com/tr/e-t9a/kinky-role-party/

Etkinlikte herhangi bir oturma düzeni mevcut değildir. Sınırlı sayıda Stand ile ayakta katılım şeklinde gerçekleşecektir. 

Tüm etkinliklerimizde geçerli olan ibareleri gözden kaçırmayın; 

Bazı durumlarda katılımınız onaylanmayabilir. Başvuruları değerlendirirken dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda belirtilmiştir. Gerekli durumlarda başvurunuz ile ilgili sizinle temas kurmak isteyebiliriz.

 • Bu etkinliklerimiz her ne kadar herkesi kapsayıcı olsa da belli filtrelerimiz var. Gerçekten kink ve bdsm ilgilisi bireylerle tanışmak, paylaşımlarda bulunmak istemekteyiz. Elbette açık görüşlü ve uyum sağlayabilecek tüm vanilla dostlarımızı da göz ardı etmiyoruz. Fakat direkt olarak partner bulma arayışında olduğunu hissettiğimiz veya bdsm ve kink anlayışı sadece bahane olarak kullanıp topluluğumuza farklı amaçları için dahil olmaya çalıştığını düşündüğümüz bireylere tavrımız negatiftir.
 • Fobik, cinsiyetçi, ırkçı, şiddet eğilimi güden, başkalarının görüş ve inançlarına saygısızca yaklaşan, amacı sadece seksüel yaklaşımlar olan bireyleri topluluğumuzda görmek istememekteyiz.
 • Misafirlerimize rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için, etkinliklerimizde kadın ve erkek katılımının dengeli olmasını önemsemekteyiz.Tüm katılımcıların bu konuya özen göstererek etkinliğe katılmaları önemle rica olunur. Bazı durumlarda erkek katılımcılarımızdan bir kadın arkadaşlarıyla dahil olmalarını rica edebiliriz. ( Queer, interseksüel, genderfluid vb.  katılımcılarımızı bu maddeye dahil etmiyoruz )
 • Kinky Turkey ekibi, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

Biletler

 • 1. Dönem İndirimli Bilet

  Bu bilet, kadın partnerleri ile katılım sağlayacak erkek katılımcılarımız veya sadece kadın katılımcılarımız içindir.

  ₺250,00
  Tükendi
 • 1. Dönem Standart Bilet

  Bu bilet standart katılımlar için geçerlidir.

  ₺500,00
  Tükendi
 • İndirimli Bilet

  Bu bilet, kadın partnerleri ile katılım sağlayacak erkek katılımcılarımız veya sadece kadın katılımcılarımız içindir.

  ₺375,00
  Satış bitti
 • Standart Bilet

  Bu bilet standart katılımlar için geçerlidir.

  ₺750,00
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page