top of page

13 Ağu Cmt

|

Kadıköy

Kutsal Cumartesi

Aramıza yeni katılanlarla, topluluğumuzun uzun süredir parçası olan tüm dostlarımız bir araya gelecek, merak ettiklerini soracak, yeni insanlarla tanışacak ve yeni dostluklar inşa etmeye çalışacağız.

Kutsal Cumartesi
Kutsal Cumartesi

Saat ve Yer

13 Ağu 2022 19:00

Kadıköy, Moda, Caferağa, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Aramıza yeni katılanlarla, topluluğumuzun uzun süredir parçası olan tüm dostlarımız bir araya gelecek, merak ettiklerini soracak, yeni insanlarla tanışacak ve yeni dostluklar inşa etmeye çalışacağız. Bilenler bilir. Açık hava etkinliklerinin tadı bir başka oluyor.

Kadıköy Moda Sahil'de çimlerin üzerinde biralarımızı yudumlayacak, keyifli sohbetler ve müzik eşliğinde eğleneceğiz. Duruma göre Tabu, şişe çevirmece vb. oyunlar da oynayabiliriz :)

Kutsal cumartesi toplaşmalarını yaz boyunca her cumartesi günü yapmayı düşünüyoruz.

  • Gelirken yanınızda örtü veya sandalye-oturak, yiyecek ve içeceklerinizi almayı unutmayın!
  • Dileyenler yerli malı haftası tadında ikramlık yiyecekler getirebilir :)

Kinky olsun veya vanilla olsun, herkese kapımız açık olmakla birlikte katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak temel sorumluluğumuzdur. Lütfen etkinliğe katılma kararı almadan önce sitemizde bulunan etkinlik kurallarını okuyunuz.

Etkinlik kurallarımız;

https://www.kinkyturkey.com/etkinlik-kurallari

Etkinliğimiz Kadıköy Moda Sahil / İstanbul' da gerçekleşecektir. Size etkinlik alanının tam konum bilgisini etkinlik günü vermiş olduğunuz iletişim kanalınız üzerinden ileteceğiz.

Etkinliğin Lokasyonu : Kadıköy/Moda 2  Sahil, İstanbul

Etkinlik Saati : 19:00

Etkinlik Tarihi : 13 Ağustos 2022, Cumartesi

Katılım ücretsiz!

Etkinlikte kadın-erkek dengesini göz ettiğimiz için katılım oranına göre erkek katılımcılarımızdan bir kadın arkadaşlarıyla dahil olmalarını rica edebiliriz. Bu durumla alakalı sizinle sosyal medya hesabınızdan iletişime geçebiliriz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page