top of page

20 Ağu Cmt

|

Kadıköy

Kutsal Cumartesi

Aramıza yeni katılanlarla, topluluğumuzun uzun süredir parçası olan tüm dostlarımız bir araya gelecek, merak ettiklerini soracak, yeni insanlarla tanışacak ve yeni dostluklar inşa etmeye çalışacağız.

Kutsal Cumartesi
Kutsal Cumartesi

Saat ve Yer

20 Ağu 2022 19:00

Kadıköy, Moda, Caferağa, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Aramıza yeni katılanlarla, topluluğumuzun uzun süredir parçası olan tüm dostlarımız bir araya gelecek, merak ettiklerini soracak, yeni insanlarla tanışacak ve yeni dostluklar inşa etmeye çalışacağız. Bilenler bilir. Açık hava etkinliklerinin tadı bir başka oluyor.

Kadıköy Moda Sahil'de çimlerin üzerinde biralarımızı yudumlayacak, keyifli sohbetler ve müzik eşliğinde eğleneceğiz. Duruma göre Tabu, şişe çevirmece vb. oyunlar da oynayabiliriz :)

Kutsal cumartesi toplaşmalarını yaz boyunca her cumartesi günü yapmayı düşünüyoruz.

  • Gelirken yanınızda örtü veya sandalye-oturak, yiyecek ve içeceklerinizi almayı unutmayın!
  • Dileyenler yerli malı haftası tadında ikramlık yiyecekler getirebilir :)

Kinky olsun veya vanilla olsun, herkese kapımız açık olmakla birlikte katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak temel sorumluluğumuzdur. Lütfen etkinliğe katılma kararı almadan önce sitemizde bulunan etkinlik kurallarını okuyunuz.

Etkinlik kurallarımız;

https://www.kinkyturkey.com/etkinlik-kurallari

Etkinliğimiz Kadıköy Moda Sahil / İstanbul' da gerçekleşecektir. Size etkinlik alanının tam konum bilgisini etkinlik günü vermiş olduğunuz iletişim kanalınız üzerinden ileteceğiz.

Etkinliğin Lokasyonu : Kadıköy/Moda 2  Sahil, İstanbul

Etkinlik Saati : 19:00

Etkinlik Tarihi : 20 Ağustos 2022, Cumartesi

Katılım ücretsiz!

Bazı durumlarda katılımınız onaylanmayabilir. Başvuruları değerlendirirken dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda belirtilmiştir. Gerekli durumlarda başvurunuz ile ilgili sizinle temas kurmak isteyebiliriz.

  • Etkinlik için kayıt formu doldururken tüm bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız girmeniz gerekir. Kayıt esnasında vermiş olduğunuz sosyal medya hesabınızın fake olmaması, biraz da olsa sizinle alakalı bir fikir sahibi olabileceğimiz oranda paylaşımlarının bulunması gerekir. 
  • Bu etkinliklerimiz her ne kadar herkesi kapsayıcı olsa da belli filtrelerimiz var. Gerçekten kink ve bdsm ilgilisi bireylerle tanışmak, paylaşımlarda bulunmak istemekteyiz. Elbette açık görüşlü ve uyum sağlayabilecek tüm vanilla dostlarımızı da göz ardı etmiyoruz. Fakat direkt olarak partner bulma arayışında olduğunu hissettiğimiz veya bdsm ve kink anlayışı sadece bahane olarak kullanıp topluluğumuza farklı amaçları için dahil olmaya çalıştığını düşündüğümüz bireylere tavrımız negatiftir. 
  • Fobik, cinsiyetçi, ırkçı, şiddet eğilimi güden, başkalarının görüş ve inançlarına saygısızca yaklaşan, amacı sadece seksüel yaklaşımlar olan bireyleri topluluğumuzda görmek istememekteyiz. 
  • Etkinliklerimizde kadın ve erkek katılımının dengeli olmasını önemsemekteyiz. Bu nedenle bazı durumlarda erkek katılımcılarımızdan bir kadın arkadaşlarıyla dahil olmalarını rica edebiliriz. ( Queer, interseksüel, genderfluid vb.  katılımcılarımızı bu maddeye dahil etmiyoruz )

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page