top of page

19 Kas Cum

|

Discord Etkinliği

Online Munch

Geçen sene de gerçekleştirdiğimiz ve çok keyifli arkadaşlıklar elde ettiğimiz Online Munch etkinliğimiz ile bu sene de karşınızdayız.

Online Munch
Online Munch

Saat ve Yer

19 Kas 2021 21:00

Discord Etkinliği

Etkinlik Hakkında

Merhaba Herkese,

Sizleri geçen sene de karantina sürecinde gerçekleştirdiğimiz ve çok eğlendiğimiz, güzel tanışıklıklar ve arkadaşlıklar elde ettiğimiz çok eğlenceli bir etkinliğe davet ediyoruz.Türkiye'de daha önce yine ilk olarak bizim gerçekleştirdiğimiz

Online Munch konsepti ile karşınızdayız.

Bu etkinliği Discord'da yeni oluşturduğumuz ve sadece bu amaçla kullanılacak bir sunucuda yapmayı planlıyoruz. 

Etkinlikten kısaca bahsetmek gerekirse; 

Sunucunun içerisinde oluşturacağımız sesli kanallar ve her sesli kanala ait metin kanalı ile birlikte 20 dakikada bir otomatik rotasyon sağlanacak speed meetings şeklinde olacak etkinliğimiz. 

Böylelikle herkes birbirini tanımış ve birbiriyle bir şekilde sohbet etmiş olacak ve sosyalleşeceğiz. Bu etkinlikte yeni insanlar tanımış olacak ve onlarla daha sonrasında da devam edebilecek dostluklar yakalayabileceksiniz. 

Etkinlik sona erdikten sonra bu etkinliğimize katılmış olan ve isteyen herkesle bir sonraki hafta gerçekleştireceğimiz Kasım Munch da birlikte olmak istiyoruz.

Katılım için; 

Link : Sosyal medya üzerinden paylaşılacak.

Etkinliğimiz 19 Kasım cuma günü saat 21:00 da resmi olarak başlayacaktır. Sunucuya 14:00 itibariyle katılımcılarımız alınmaya başlanacaktır. Dilerseniz 19:00 itibariyle de hazırlamış olduğumuz bekleme odasında hali hazırda orada olan katılımcılarımızla hafif müzik eşliğinde yazılı sohbet edebilecek ve etkinliğin başlamasını bekleyebileceksiniz.

Saat 21:00 da ise masalara rastgele dahil olarak etkinliğe başlayacağız.

Etkinliğin sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmesini planlıyor ve siz kinky dostlarımızı bu etkinliğimize desteklerini bekliyoruz. Ne kadar çok katılımcı dahil olursa o kadar keyifli sohbet edeceğimizi umuyor, sizlerden de sosyal medya hesaplarınızda reklam afişimizi paylaşıp bizlere destek olmanızı rica ediyoruz. Hep birlikte biraz eğlenelim, keyiflenelim, bilgilenelim ve arkadaş edinelim diliyoruz.

Umarız ki etkinlik çok güzel, keyifli geçer ve herkes aramızdan mutlu, memnun şekilde ayrılır. 

Cuma görüşmek üzere 

Sağlıcakla...

Kinky Turkey ®

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page