top of page

02 Tem Cmt

|

İstanbul

Secret Night

Yine geniş kapsamlı bir planlama ile sizler için en konforlu, eğlenceli, güvenli ve kink dolu bir gece hazırlıyoruz. Shibari & Bondage, D/s ve Fetiş oyunlar ve daha bir çok kink aktivite...

Secret Night
Secret Night

Saat ve Yer

02 Tem 2022 20:00 – 03 Tem 2022 06:00

İstanbul, İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

6 Kasım Halloween Party etkinliğimize katılanlar bilir. Ne geceydi ama!

Gerçekten bitmesini hiç istemediğimiz, sabahın ilk ışıkları gelse bile birlikte tekrardan dans, eğlence ve partilemeye devam ettiğimiz, ve ayrıldıktan sonra keşke yakın zamanda tekrar olsa dediğimiz Villa Konseptli partimizi 4 haziranda tekrar yapıyoruz.

Yine geniş kapsamlı bir planlama ile sizler için en konforlu, eğlenceli, güvenli, sıra dışı ve kink dolu bir gece hazırlıyoruz. Tamamen party evi şeklinde tasarlanmış 4 katlı özel villamızda bir çok kink aktivite, Shibari & Bondage, D/s oyunları, fetiş içerikler ve çok daha fazlası sizleri bekliyor olacak. Elbette tüm parti boyunca bize eşlik edecek harika bir DJ’imiz de mevcut.

Vermiş olacağınız katılım ücretinin içerisinde siz yorulmayın, uğraşmayın ve sadece eğlenmenize bakabilin diye alkol ve yemeği de dahil ettik.Gece boyunca tüm parti katılımcılarına rahatlıkla yetebilecek miktarda Viski ve Vodka çeşmelerimizden akacak 😊 Herkesin acıktığı ve yemek yemeye hazır olduğu bir saatte de Pizzzaaa! Bunların dışında çeşitli ikramlıklar, atıştırmalıklar ve meşrubatlar sizlerin erişiminde olacak.

Hiç sanmıyoruz ama olurda çok yorulursunuz, biraz uzanayım dinleneyim dersiniz veya kendinize ait özel bir alan yaratmak isterseniz 4 katlı villamızın toplam 8 odasında bu opsiyonunuz sizleri bekliyor olacak.

Villamızın konumu Sarıyer olmakla birlikte toplu taşımaya gayet yakın bir mesafede rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir mevkidedir.

Gecenin daha renkli ve özel olması adına bir dress code koyalım dedik. Gelirken fetish, gothic, total black konseptli giyinmeyi unutmayın. Ayrıca güzel kink aksesuarlar ile de katılabilirsiniz elbette. ( Tasma, Choker, harness vs )

Dip Not: Kıyafetlerinizi yanınızda getirerek villamızda da hazırlanabilirsiniz.

Bilinmesi gerekenler,

Etkinlikte standart olarak Kinky Turkey etkinlik kuralları geçerli sayılacaktır.

Etkinlik kurallarımız;

https://www.kinkyturkey.com/etkinlik-kurallari

 • Etkinlik için yaş sınırı +18’dir.
 • Etkinlik için rezervasyon sadece kinkyturkey.com üzerinden yapılabilir.
 • Rezervasyonunuz tamamlanması için etkinlik katılım bedeli olan 400 TL’yi bize iletmiş olmanız gerekir.
 • Kontenjan 30 kişi ile sınırlıdır.
 • Görevli arkadaşlarımız etkinlik için uygun olmadığını düşündüğü kişileri bilet iadesi 15 gün içerisinde yapılmak koşuluyla partiye almayabilir.
 • Etkinlikte kadın-erkek dengeli katılım zorunludur.

Etkinliğin Lokasyonu : Sarıyer, İstanbul

Etkinlik Saati : 20:00

Etkinlik Tarihi : Temmuz Ayının İlk veya İkinci Haftası

Kontenjan : 30 kişi

Etkinliğe başvuru yapmadan önce merak ettikleriniz, sormak istedikleriniz için bizlere her kanaldan ulaşabilirsiniz. Discord, Telegram, Sosyal medya hesaplarımız, Web site iletişim vs. 

Rezervasyon yaptırdıktan sonra sizlere bilmeniz gereken detayları içeren bir e-posta göndereceğiz. 

Kontenjan kısıtlı olduğundan biletler tükenmeden rezervasyon yapmanızı öneririz :)

Alacağınız bilet sayısını katılımcı sayınıza göre tercih ediniz. Erkek katılımcılarımızın yanlarında bir kadın arkadaşları ile katılmaları zorunludur. Bu durumda iki bilet satın alarak iki kişi için ödeme yapmanız gerekir. 

Görüşmek üzere...

Stay Safe, Stay Kinky!

Biletler

 • Secret Night Bileti

  Bu bilet etkinliğe giriş için gereklidir.

  ₺400,00
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page