top of page

19 Kas Cmt

|

Üsküdar

Shibari Atölyesi

İlgilileriyle bir araya gelerek Shibari'ye dair çalışmalarımızı, aktivitelerimizi ve paylaşımlarımızı gerçekleştireceğiz.

Shibari Atölyesi
Shibari Atölyesi

Saat ve Yer

19 Kas 2022 20:00

Üsküdar, Ünalan, 34700 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Kink ve Bdsm yaşantısının önemli bir parçası olan Bondage ve Shibari kültürünü daha iyi anlayabilmek, doğru ve güvenli şekilde uygulamalarını gerçekleştirebilmek ve öğrenip geliştirebilmek adına ilgilileriyle bir araya geliyoruz.

Etkinliğimiz İstanbul / Ünalan Mahallesi / Üsküdar 'da bulunan kendi kink konseptli ev stüdyomuzda gerçekleştirilecektir. Katılım için kontenjan sınırı 15 kişidir.

Etkinlik süresince bize ait ip veya bondage ekipmanlarını kullanabilir ve çalışabilirsiniz. Eğer varsa kendinize ait ekipmanları getirmenizde daha verimli bir çalışma olması açısından fayda görüyoruz.

Stüdyomuzda çeşitli suspension ekipmanları ve düzenekleri olmasının yanısıra, bondage ile alakalı uygun teçhizat ve mekanda bulunmaktadır.

Bu atölyelere partnerinizle katılım zorunlu değildir. Eğer böyle bir gereklilik olursa bunu açıklama kısmında size muhakkak belirtiyoruz.

Etkinliğe katılım başvurusu yaptıktan sonra konum bilgisini size etkinlik günü uygun bir saatte ileteceğiz.

Bu etkinlik yalnızca Bondage ve Shibari ilgilileri için olduğundan lütfen başvururken bunu dikkate alınız.

Etkinliğe gelirken burada tüketeceğiniz alkollü veya alkolsüz meşrubatlarınızı yanınızda getirmenizi rica ederiz.

Bunun dışında burada çeşitli atıştırmalıklar ve çay kahve ikramımız olacaktır.

Etkinliğe katılmadan önce mutlaka etkinlik ve atölye kurallarımızı okumayı unutmayınız!

Katılım başvurusu yapmadan önce merak ettiğiniz başka detaylar varsa bize iletişim kanallarımız, sosyal medya

hesaplarımız üzerinden ulaşarak sorabilirsiniz.

Etkinlik için satın alacağınız bilet sadece bir kişi için geçerlidir. Eğer bir misafiriniz ile katılmayı istiyorsanız 2 adet bilet satın almalısınız.

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Etkinlik biletinde bazı avantajlarımız, indirimlerimiz mevcut!

Etkinliğe kadın partnerleri ile katılmak isteyen erkek katılımcılarımıza hem kendileri hem misafirleri için bilet fiyatında %50 indirim avantajı sunuyoruz.

Ayrıca etkinliğe yine tek başına katılmak isteyen kadın katılımcılarımızda da aynı imkan geçerli!

Bu indirimin sebebi, Türkiye'de bu tarz etkinliklere -bazı haklı çekincelerden dolayı- kadın katılım oranının erkek katılımına nispeten az olması ve bizim etkinliğin daha keyifli geçebilmesi adına kadın - erkek katılım dengesinin eşit olmasını arzu etmemizden kaynaklıdır.Lütfen bu konuda yaptığımız pozitif ayrımcılığı yanlış anlamayın =)

Biletinizi seçerken, size uygun indirim avantajlarına göre seçim yapabilirsiniz.

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Tüm etkinliklerimizde geçerli olan ibareleri gözden kaçırmayın;

Bazı durumlarda katılımınız onaylanmayabilir. Başvuruları değerlendirirken dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda belirtilmiştir. Gerekli durumlarda başvurunuz ile ilgili sizinle temas kurmak isteyebiliriz.

 • Etkinlik için kayıt formu doldururken tüm bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız girmeniz gerekir. Kayıt esnasında vermiş olduğunuz sosyal medya hesabınızın fake olmaması, biraz da olsa sizinle alakalı bir fikir sahibi olabileceğimiz oranda paylaşımlarının bulunması gerekir.
 • Bu etkinliklerimiz her ne kadar herkesi kapsayıcı olsa da belli filtrelerimiz var. Gerçekten kink ve bdsm ilgilisi bireylerle tanışmak, paylaşımlarda bulunmak istemekteyiz. Elbette açık görüşlü ve uyum sağlayabilecek tüm vanilla dostlarımızı da göz ardı etmiyoruz. Fakat direkt olarak partner bulma arayışında olduğunu hissettiğimiz veya bdsm ve kink anlayışı sadece bahane olarak kullanıp topluluğumuza farklı amaçları için dahil olmaya çalıştığını düşündüğümüz bireylere tavrımız negatiftir.
 • Fobik, cinsiyetçi, ırkçı, şiddet eğilimi güden, başkalarının görüş ve inançlarına saygısızca yaklaşan, amacı sadece seksüel yaklaşımlar olan bireyleri topluluğumuzda görmek istememekteyiz.
 • Etkinliklerimizde kadın ve erkek katılımının dengeli olmasını önemsemekteyiz. Bu nedenle bazı durumlarda erkek katılımcılarımızdan bir kadın arkadaşlarıyla dahil olmalarını rica edebiliriz. ( Queer, interseksüel, genderfluid vb.  katılımcılarımızı bu maddeye dahil etmiyoruz )

Biletler

 • Atölye Bileti

  Bu bilet atölyeye katılmak için gereklidir.

  ₺75,00 - ₺200,00 arası
  Satış bitti
  • ₺200,00
  • ₺75,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page