top of page

08 Haz Cmt

|

Kadıköy

Summer Vibez

Aramıza yeni katılanlarla, topluluğumuzun uzun süredir parçası olan tüm dostlarımız bir araya gelecek, merak ettiklerini soracak, yeni insanlarla tanışacak ve yeni dostluklar inşa etmeye çalışacağız.

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör
Summer Vibez
Summer Vibez

Saat ve Yer

08 Haz 2024 19:00 – 09 Haz 2024 02:00

Kadıköy, Caferağa, Küçükmoda Burnu Sk No:21, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Aramıza yeni katılanlarla, topluluğumuzun uzun süredir parçası olan tüm dostlarımız bir araya gelecek, merak ettiklerini soracak, yeni insanlarla tanışacak ve yeni dostluklar inşa etmeye çalışacağız.

Bilenler bilir. Açık hava etkinliklerinin tadı bir başka oluyor.

Kadıköy Moda 2 Sahil'de çimlerin üzerinde biralarımızı yudumlayacak, keyifli sohbetler ve müzik eşliğinde eğleneceğiz. Duruma göre çeşitli topluluk oyunları da (Tabu, Vampir-Köylü, Entrika, Şişe çevirmece vb.) oynayabiliriz :)

Bu etkinliklerimiz sahilde public alanda gerçekleştiği için Kink aktivitelere yer vermemiz pek mümkün olmayacaktır. Daha çok tanışma, kaynaşma, merak giderme, birlikte keyifli oyunlar oynamak ve eğlenmek üzerine toplaşmalar olacaktır.

Summer Vibez buluşmalarını yaz boyunca cumartesi günleri sıkça gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

  • Gelirken yanınızda örtü veya sandalye-oturak, yiyecek ve içeceklerinizi almayı unutmayın!
  • Dileyenler yerli malı haftası tadında ikramlık yiyecekler getirebilir :)

Kinky olsun veya vanilla olsun, herkese kapımız açık olmakla birlikte katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak temel sorumluluğumuzdur. Lütfen etkinliğe katılma kararı almadan önce sitemizde bulunan etkinlik kurallarını okuyunuz.

Etkinlik kurallarımız;

Etkinlik Kuralları!

 

Etkinliğimiz Kadıköy Moda 2 Sahil / İstanbul' da gerçekleşecektir. Size etkinlik alanının tam konum bilgisini etkinlik günü vermiş olduğunuz iletişim kanalınız üzerinden ileteceğiz.

Etkinliğin Lokasyonu : Kadıköy/Moda 2  Sahil, İstanbul

Etkinlik Saati : 19:00

Etkinlik Tarihi : 08 Haziran 2024, Cumartesi

Bu etkinlik için herhangi bir kontenjan sınırı yoktur. Etkinlikte kadın-erkek katılımının dengeli olabilmesi adına bilet satışı sınırlandırılabilir veya duraklatılabilir.

Sahilde rahatça eğlenebileceğimiz ve sohbet edebileceğimiz uygun bir pozisyona konuşlanılacaktır.

Etkinlik biletiyle ilgili bazı detaylar şu şekildedir;

Ladies Free!

Kadın katılımcılarımız herhangi bir ücret ödemeden etkinliğe dahil olabilirler. (Queer, interseksüel, genderfluid vb.  dahildir.)

Bunun sebebi, Türkiye'de bu tarz etkinliklere -bazı haklı çekincelerden dolayı- kadın katılım oranının erkek katılımına nispeten az olması ve bizim etkinliğin daha keyifli geçebilmesi adına kadın - erkek katılım dengesinin eşit olmasını arzu etmemizden kaynaklıdır.

Lütfen bu konuda yaptığımız pozitif ayrımcılığı yanlış anlamayın.

(Kadın-erkek şeklinde partnerli katılım sağlayacaksanız bir adet "Double" bilet satın alınması gereklidir.)

Sadece tek erkek katılımcılarımız "Gentlemens" bilet kategorisinden satın alım gerçekleştirmelidir.

Tüm etkinliklerimizde geçerli olan ibareleri gözden kaçırmayın;

Bazı durumlarda katılımınız onaylanmayabilir. Başvuruları değerlendirirken dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda belirtilmiştir. Gerekli durumlarda başvurunuz ile ilgili sizinle temas kurmak isteyebiliriz.

  • Bu etkinliklerimiz her ne kadar herkesi kapsayıcı olsa da belli filtrelerimiz var. Gerçekten kink ve bdsm ilgilisi bireylerle tanışmak, paylaşımlarda bulunmak istemekteyiz. Elbette açık görüşlü ve uyum sağlayabilecek tüm vanilla dostlarımızı da göz ardı etmiyoruz. Fakat direkt olarak partner bulma arayışında olduğunu hissettiğimiz veya bdsm ve kink anlayışı sadece bahane olarak kullanıp topluluğumuza farklı amaçları için dahil olmaya çalıştığını düşündüğümüz bireylere tavrımız negatiftir.
  • Fobik, cinsiyetçi, ırkçı, şiddet eğilimi güden, başkalarının görüş ve inançlarına saygısızca yaklaşan, amacı sadece seksüel yaklaşımlar olan bireyleri topluluğumuzda görmek istememekteyiz.
  • Misafirlerimize rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için, etkinliklerimizde kadın ve erkek katılımının dengeli olmasını önemsemekteyiz.Tüm katılımcıların bu konuya özen göstererek etkinliğe katılmaları önemle rica olunur. Bazı durumlarda erkek katılımcılarımızdan bir kadın arkadaşlarıyla dahil olmalarını rica edebiliriz. ( Queer, interseksüel, genderfluid vb.  katılımcılarımızı bu maddeye dahil etmiyoruz )
  • Kinky Turkey ekibi, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page