top of page

23 Tem Cmt

|

Kadıköy

Temmuz Munch

Aramıza yeni katılanlarla, topluluğumuzun uzun süredir parçası olan tüm dostlarımız bir araya gelecek, merak ettiklerini soracak, yeni insanlarla tanışacak ve yeni dostluklar inşa etmeye çalışacağız.

Temmuz Munch
Temmuz Munch

Saat ve Yer

23 Tem 2022 19:00

Kadıköy, Fenerbahçe, Kuru Kahveci Sk., 34726 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Aramıza yeni katılanlarla, topluluğumuzun uzun süredir parçası olan tüm dostlarımız bir araya gelecek, merak ettiklerini soracak, yeni insanlarla tanışacak ve yeni dostluklar inşa etmeye çalışacağız. Bilenler bilir. Açık hava etkinliklerinin tadı bir başka oluyor. 

Munch etkinliklerimizde çeşitli Shibari ve Bondage aktivitelerine ve katılımcılarımızın enerjilerine bağlı olarak çeşitli kink playlere yer vermeye çalışıyoruz. Açık hava etkinliklerimizde bu tür uygulamaları yapmaya uygun boş ve çevreye rahatsızlık vermeyeceğimiz alanları tercih ediyoruz.

  • Gelirken yanınızda örtü veya sandalye-oturak, yiyecek ve içeceklerinizi almayı unutmayın! 
  • Dileyenler yerli malı haftası tadında ikramlık yiyecekler getirebilir :)
  • Yanınızda ortam için sakıncalı olmayacak Kink oyuncaklarınızı da getirebilirsiniz. 

Kinky olsun veya vanilla olsun, herkese kapımız açık olmakla birlikte katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak temel sorumluluğumuzdur. Lütfen etkinliğe katılma kararı almadan önce sitemizde bulunan etkinlik kurallarını okuyunuz.  

Etkinlik kurallarımız; 

https://www.kinkyturkey.com/etkinlik-kurallari  

Etkinliğimiz Fenerbahçe Dalyan / İstanbul' da gerçekleşecektir. Size etkinlik alanının tam konum bilgisini etkinlik günü vermiş olduğunuz iletişim kanalınız üzerinden ileteceğiz.

Etkinliğin Lokasyonu : Kadıköy/ Fenerbahçe Dalyan Sahili, İstanbul

Etkinlik Saati : 19:00

Etkinlik Tarihi : 23 Temmuz 2022, Cumartesi

Kontenjan : 100 kişi

Etkinlik için kontenjanımız 100 kişi ile sınırlıdır. Başvuru yaptıktan sonra ödemesini gerçekleştiren katılımcılarımız yerini ayırtmış olacaktır.

Etkinlik için katılım ücretini yatırmayan kişiler rezervasyon yaptırmış sayılmayacaktır ve kendileriyle konum bilgisi paylaşılmayacaktır. 

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Biletler

  • Etkinlik Bileti

    Bu bilet etkinliğe katılmak için gereklidir.

    ₺80,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page