top of page

Yeni Keşfedenler İçin Kinky Hayata Bakış

Güncelleme tarihi: 22 Mar 2022Kinky dünyası ilk bakışta fazla kompleks görünebilir, başlangıç noktası seçilemeyebilir. Ama Kinky toplulukta yeni başlayanlar için de profesyoneller için de pek çok seçenek mevcuttur.


Medyanın sayesinde gün geçtikçe komünitemizin anormal değil sadece alışılagelmemiş olduğu kanıtlanmakta. Bu da pek çok kişinin kendilerine dair olan keşif serüvenlerine dair ilk adımları atmalarına olanak sağlıyor. Genel olarak karşılaşılan aktiviteler yeni başlayan biri için fazla karmaşık görünebilir. Peki Kinky stili sağlıklı bir şekilde öğrenmek mümkün mü? Elbette! Kullanabileceğiniz temel aksesuarlardan ve onları aktif bir şekilde hayatınıza nasıl dahil edeceğinizden bahsedeceğiz. BDSM’e olan ilk adımı kolayca atmanız mümkün!


Kinky yaşam stilini bir ilişkiniz yokken dahi deneyimlemeniz mümkün. Tek başınıza deneyim kazanmanız size daha geniş bir zaman tanır ve hislerinizi daha kolay ayırt edebilirsiniz. Kinky yaşam stili sadece çiftlere özel değildir!


1.Göz Bağları
Fiyat uygunluğu ve sık rastlanmaları sayesinde güzel bir adım olabilirler. Görüşü kısıtlamaları yeni hisler kazanmanıza ve diğer duyularınıza daha fazla odaklanmanıza olanak sağlar.


SOLO: Mastürbasyon yapacağınız zaman gereken ambiyansı ayarlayın ve göz bağınızı takın. Hislerinizin görü duyunuz olmadan ne kadar güçlü olabileceğini görün! Basit ama etkili!


PARTNER: Çift olarak göz bağı takabilirsiniz elbette. Her ikinizin de göz bağı takması biraz zorluklara yol açabilir ama ikinizin de sadece ses ve dokunma duyusuyla neler hissedeceğinizi deneyimleyebilirsiniz. Elbette bir tarafın göz bağını takması daha çok rastlanır. (genellikle itaatkar taraf)


2.Kelepçeler
Keşif serüveninize basit takılıp çıkarılan bir çift kelepçeyle de başlamanız mümkün. Mekanizmanın basit olması dilediğiniz zaman durmayı kolaylaştırdığı gibi sağlamlığı ise güce karşı dayanıklılık sağlar. Eğer geniş bir set alırsanız ayak bileklerinizi için de kullanmanız mümkün olur.


SOLO: Tek başınıza ellerinizi bağlamanız zor olacağı gibi çıkarmanız da problem yaratacaktır. Ama ayak bileklerinizi tercih edebilirsiniz! Ellerinizi kullanma yetiniz olur ama aynı zamanda esaretin verdiği hisse sahip olabilirsiniz.


PARTNER: Başlangıç olarak bağlanacak olan partnerin bir bileği kelepçelenip diğeri sabit bir silindirik yüzeye sabitlenebilir. Bu yeni başlayanlar için daha güven verici olabilir.


3.Paddle
Güce dayalı spanking için kullanılan pek çok aksesuar mevcut. En temel olanı paddle denebilir. Kendi üzerinizde dahi kullanmak için neredeyse hiç pratik gerektirmez. Dizaynına bağlı olarak paddle pek çok his yaratabilir. Ayrıca sadece spanking için olan bir aksesuarın varlığı kendi başına çekicidir.


SOLO: Dilediğiniz kadar kompleks veya basit olabilir. Hayalinizde olan pozisyona gelin ve kendinize paddle ile spank yapmayı deneyin. Başlangıçta farklı hissettirebilir ama saymaya başlamanız ve fantazinizde mevcut dominantınıza sesli bir şekilde teşekkür etmeniz ambiyansı oluşturacaktır.


PARTNER: Başlamadan önce spank yapılacak kişinin yapmaması gereken bir eylem belirleyebilirsiniz. Her iki taraf da hazır olduğunda o itaatkar o eylemi gerçekleştirebilir ve paddle ortaya çıkabilir. Maksimum etki için itaatkar tarafın iç çamaşırıyla yahut çıplak olması tavsiye edilir. Eğer eyleme karşı ceza olarak belirlendiyse davranışla alakalı bir ortamda bulunmak heyecanı arttıracaktır.


4.Tasma Ve Zincir
Kinky dünyasında yaygın olarak tasmalar aitliği simgeler. Ama sadece bondage için de kullanılmalar mümkündür. Basit ancak güçlü ve etkili aksesuarlardır.


SOLO: Tasmayı sıkıca takın ve zinciri sağlam bir noktaya sabitleyin. Kendilerine yatakta zaman ayıran kişiler için yatak eşiğine veya başucu masasına sabitlemek iyi fikirlerdir. Mastürbasyon yaparken kendinizi sabit noktadan uzağa çekin ve başınızı dilediğiniz gibi hareket ettirememenin sunduğu özgürlüğün tadını çıkarın!


PARTNER: Tasma ve zincirler genel olarak takip etme ve yönlendirme düşüncelerini uyandırır. Tasmayı takan kişinin minimal kıyafet giymesi dominanta güç itaatkara ise aitlik hissi verecektir. Tasmayı takan kişinin ortamda gezdirilmesi ve tarafına bazı görevler verilmesi bile modunuzu değiştirecektir.


5.Mumlar
Özellikle masaj mumları cilt dostu olmakla beraber yarattıkları kokular ile güzel bir ambiyans oluştururlar. Wax-play’in başlangıcı olarak düşünülebilir. Mum çok dikkatli seçilmeli ve içeriği incelenmelidir.


SOLO: Sevdiğiniz bir iç çamaşırı takımını giyerek mumu yakın. Erimeye başladığı zaman rahat olduğunuz yükseklikte tutun ve damlamasına izin verin. İhtiyaç duyarsanız mumu bırakabilir ve hazır hissedince devam edebilirsiniz. Vücudunuzu tanıdıkça göğsünüzde veya karnınızda deneyebilirsiniz.


PARTNER: Partneriniz ikinizin seçeceği bir pozisyonda kalçalarınıza veya sırtınıza ufak damlalar ile başlayabilir. Partnerinizin limitlerinizi bilmesi, sizin ise sınırlarınızı keşfetmiş olmanız önemlidir.


6.Nipple Clamp
Daha önce duymuş olmanız mümkün. Göğüs uçlarına takılan bu aksesuar sürekli stimülasyon yaratır. Başlangıçta acı verici olduklarını düşünebilirsiniz (özellikle ayarlanabilir tercih etmediyseniz) ama alıştığınızda pek çok kişinin neden onlara aşık olduğunu anlayacaksınız. Ayrıca clamp çıkarıldıktan sonra hızlı ve ani kan akışı ekstra hassasiyet sağlar.


SOLO: Günlük işler yaparken dahi alışmak için takabilirsiniz. 15-20 dakika sonra çıkardığınızda ekstra hassasiyetin tadını çıkarın!


PARTNER: En büyük avantajları siz veya partneriniz birşey yapmadan inanılmaz bir stimülasyon sağlamalarıdır. İlişki sırasında deneyebilir ve duyuların güçlenmesini sağlayabilirsiniz.


7.Seks Objeleri
Kulağa başlangıç dostu gelmese de günlük eşyalarınıza ekleme olarak edinebileceğiniz pek çok aksesuar mevcuttur. Ayrıca pek çok farklı pozisyonu denemeye olanak sağlar.


SOLO: Basit bir parçayla başlayabilirsiniz. Yalnız iken bile bacaklarınızın havada olması erotik bir his uyandırmak için yeterlidir. Kendinizi daha rahat hissettiğinizde kelepçe de ekleyebilirsiniz. Mastürbasyon sırasında dahi pek çok olasılık var!


PARTNER: Partnerinizle kullanabileceğiniz objeler çok daha çeşitlidir. Size en uygun olanları seçebilir ve kinky hayatınıza renk katabilirsiniz.


8.Amatör Ball GagGenelde bunlar pek başlangıç dostu olarak düşünülmez çünkü nefes engelleyici kinky aktiviteler tecrübe gerektirir. Ama inanılmaz görselleri ve temel yetilerinizden biri olan konuşma eylemini gerçekleştirememeniz erotik bir his yaratacaktır. Başlangıç seviyesi için ucunda bir engel olanlar yerine açık olan gag ürünleri tercih edilebilir.


SOLO: Limitlerinizi tanımak için yalnız kullanmaya başlayabilirsiniz. Tecrübeniz yoksa gevşek bırakmalı ve ağır aktivitelerden kaçınmalısınız. Konuşmaya çalıştığınızda sesinizin karmaşık ve zor çıkması sizin dahi hoşunuza gidecektir.


PARTNER: İlişki sırasında kullanımı farklı hisler yaratacaktır. İtaatkarın konuşmasının zor olması dominanta bir güç hissi sunacaktır.


Kinky dünyasını deneyimlemenin pek çok yolu mevcuttur sadece başlamanız gerekir! Seçtiğiniz yol veya aksesuar her ne olursa olsun sınırlarınızı öğrenmek için yavaşça ilerleyin. Partnerinizle olan iletişiminizin zayıflamasına asla izin vermeyin. En önemlisi ise eğlenin!


Stay safe.

Stay kinky.

1.139 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page