top of page

21 Nis Paz

|

Beyoğlu

Kinky Neon Party

Bu etkinliğimizde sizlere Neon renkler eşliğinde Bdsm, Fetish, Shibari ve Kink temalı şahane bir parti hazırladık!

Kinky Neon Party
Kinky Neon Party

Saat ve Yer

21 Nis 2024 19:00

Beyoğlu, Şehit Muhtar, Mis Sk., 34435 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Karanlığın gölgesinde ışıl ışıl bir geceye hazır mısın?

Bu etkinliğimizde sizlere Neon renkler eşliğinde Bdsm, Fetish, Shibari ve Kink temalı şahane bir parti hazırladık!

Peki bu partide sizleri neler bekliyor?

Tümüyle Kinky Turkey katılımcılarına ayrılmış özel bir kulüpte sizler için Neon renkler eşliğinde Bdsm, Fetish, Shibari ve Kink temalı şahane bir parti hazırladık! 

Parıldayan, fosforlu, ışıklı veya neon olan neyin varsa tak takıştır ve aramıza katıl. Bu gece rengarenk ve ışıl ışıl olmanı istiyoruz. 

Ayrıca merak etme! Etkinlik alanında Neon konseptinde ücretsiz olarak makyaj yaptırabileceğin bir makyözümüz de olacak.

Pazar gününüzü çok daha keyifli ve renkli hale getirebilmek adına bu gece sizler için bir çok oyun ve sürprizler hazırladık. 

Kendi tasarımlarımız olan X-Cross, Pillory vb. Bdsm mobilyaları eşliğinde etkinlikte bir çok kink aktiviteye yer vereceğiz. Shibari performansları, Femdom Showlar, Pet play ve Bondage gösterileri, Drag Show, Fetish Dance Show gibi daha bir çok sürpriz sizleri bekliyor olacak! Ayrıca yine etkinlik süresince Shibari'yi, Whipping veya Spanking'i deneyimleyebilmeniz için Kinky Turkey ekibinden destek alabileceksiniz. Ekip üyelerimiz eşliğinde ve kontrolünde katılımcılar gerek birbirleriyle gerekse KT ekibinde bulunan profesyonel kişilerce bu deneyimleri yaşayabilecekler. 

Bu süreçler "S.S.C" protokolüne uygun, güvenli, gizlilik dahilinde, akla ve mantığa yatkın, rızaya dayalı şekilde Kinky Turkey ekip üyeleri tarafından gece boyunca kontrol edilecek ve mercek altında tutulacaktır.

Etkinliği daha keyifli ve eğlenceli hale getirebilmek adına sizler için "Speed Beer", "Sit and Pop" gibi, katılımcıların birbirleri arasındaki etkileşimi artıracak keyifli oyunlar da hazırladık! Elbette bu oyunlar Kinky Turkey tarzıyla oynanacak :)

Tüm katılımcılarımızın gizliliğini ve güvenliğini üst seviyede tutabilmemiz adına party süresince etkinlik alanında fotoğraf ve video çekimi Kinky Turkey ekip üyelerinin dışında yasak olacaktır! Mekan girişinde telefonlarınızın kamerasına bir sticker yapıştıracağız.

Etkinlik süresi boyunca  DJ arkadaşlarımız geceye sürekli eşlik edecekler ve sizlere en keyifli müziklerini çalacaklar. Alkollü içecek veya meşrubatlarınızı alabilmeniz için barımız hemen yanı başınızda tüm etkinlik süresi boyunca hizmetinizde olacak. 

Bu etkinliğimizde "Dress Code" Neon aksesuarlar, kostüm, makyaj veya tasarımlar olacak. Senden kombininin bir parçasında veya makyajında Neon renklere yer vermeni rica ediyoruz. Etkinlik girişinde ekip arkadaşlarımız tüm katılımcılarımız için ayırdığımız Neon bilekliğini, kolyeni veya gözlüğünü sana teslim edecek. Erken gelen katılımcılarımız sınırlı sayıda olan özel Neon çubuklarımızı da etkinlik girişinde ücretsiz olarak alabilecekler. Ayrıca Neon makyaj yaptırabileceğin makyaj standımız da senin için saat 22:30 a kadar açık olacak.

Kinky olsun veya vanilla olsun, herkese kapımız açık olmakla birlikte katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak temel sorumluluğumuzdur. Lütfen etkinliğe katılma kararı almadan önce sitemizde bulunan etkinlik kurallarını okuyunuz.  

Etkinlik kurallarımız; 

Etkinlik Kuralları!

Etkinliğimiz Beyoğlu'nda bir mekanda gerçekleşecektir. Size etkinlik mekanının tam konum bilgisini ve bilmeniz gereken diğer detayları etkinlik günü, belirtmiş olduğunuz mail adresiniz üzerinden bildireceğiz.

Etkinliğin Lokasyonu : Beyoğlu / İstanbul 

Etkinlik Kapı Açılış : 19:00

Etkinlik Tarihi : 21 Nisan 2024, Pazar

Kontenjan : 100 kişi

Etkinlik için kontenjanımız 100 kişi ile sınırlıdır. 

Etkinlik için katılım ücretini yatırmayan kişiler rezervasyon yaptırmış sayılmayacaktır ve kendileriyle konum bilgisi paylaşılmayacaktır. 

Etkinlik biletiyle ilgili bazı detaylar şu şekildedir;

Her etkinliğimizde olduğu gibi bu etkinliğimizde de kadın-erkek şeklinde partnerli katılım sağlayacak katılımcılarımıza Avantajlı Bilet ile katılım imkanı sunuyoruz.

Ayrıca etkinliğe yine tek başına katılmak isteyen kadın katılımcılarımızda da aynı imkan geçerli! 

Bunun sebebi, Türkiye'de bu tarz etkinliklere -bazı haklı çekincelerden dolayı- kadın katılım oranının erkek katılımına nispeten az olması ve bizim etkinliğin daha keyifli geçebilmesi adına kadın - erkek katılım dengesinin eşit olmasını arzu etmemizden kaynaklıdır.

Lütfen bu konuda yaptığımız pozitif ayrımcılığı yanlış anlamayın.

Biletinizi buna dikkat ederek seçebilirsiniz. 

Önemli Not: Bilet ücretini havale/EFT yaparken lütfen açıklama kısmına başvuru formunu doldururken kullandığınız katılımcı adınızı belirtin.

Dilerseniz bu etkinlik için biletino platformu üzerinden de alım yapabilirsiniz.

https://biletino.com/tr/e-t9a/kinky-role-party/

Etkinlikte herhangi bir oturma düzeni mevcut değildir. Sınırlı sayıda Stand ile ayakta katılım şeklinde gerçekleşecektir. 

Tüm etkinliklerimizde geçerli olan ibareleri gözden kaçırmayın; 

Bazı durumlarda katılımınız onaylanmayabilir. Başvuruları değerlendirirken dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda belirtilmiştir. Gerekli durumlarda başvurunuz ile ilgili sizinle temas kurmak isteyebiliriz.

 • Bu etkinliklerimiz her ne kadar herkesi kapsayıcı olsa da belli filtrelerimiz var. Gerçekten kink ve bdsm ilgilisi bireylerle tanışmak, paylaşımlarda bulunmak istemekteyiz. Elbette açık görüşlü ve uyum sağlayabilecek tüm vanilla dostlarımızı da göz ardı etmiyoruz. Fakat direkt olarak partner bulma arayışında olduğunu hissettiğimiz veya bdsm ve kink anlayışı sadece bahane olarak kullanıp topluluğumuza farklı amaçları için dahil olmaya çalıştığını düşündüğümüz bireylere tavrımız negatiftir.
 • Fobik, cinsiyetçi, ırkçı, şiddet eğilimi güden, başkalarının görüş ve inançlarına saygısızca yaklaşan, amacı sadece seksüel yaklaşımlar olan bireyleri topluluğumuzda görmek istememekteyiz.
 • Misafirlerimize rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için, etkinliklerimizde kadın ve erkek katılımının dengeli olmasını önemsemekteyiz.Tüm katılımcıların bu konuya özen göstererek etkinliğe katılmaları önemle rica olunur. Bazı durumlarda erkek katılımcılarımızdan bir kadın arkadaşlarıyla dahil olmalarını rica edebiliriz. ( Queer, interseksüel, genderfluid vb.  katılımcılarımızı bu maddeye dahil etmiyoruz )
 • Kinky Turkey ekibi, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

Biletler

 • Avantajlı Bilet

  Bu bilet, kadın-erkek şeklinde partnerli olarak katılım sağlayacak katılımcılarımız veya sadece kadın katılımcılarımız içindir.

  ₺250,00
 • 1. Dönem Standart Bilet

  Bu bilet standart katılımlar için geçerlidir.

  ₺550,00
  Tükendi
 • 2. Dönem Standart Bilet

  Bu bilet standart katılımlar için geçerlidir.

  ₺825,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page