top of page

Munch Nedir?

Tüm dünya da ve Türkiye'de özellikle bdsm ve kinky konseptli toplaşmalarda sıkça sözü geçen ve bu toplaşmalara verilen isim olan Munch ne demek ? Gelin Munch adı verilen bu etkinlikler ne anlama geliyor ve neleri kapsıyor birlikte bakalım.

KNK_4196_11.jpg
KNK_4196_11.jpg

Bdsm, fetişizm veya kink eğilimlere sahip olan kişilerin sosyal bir alanda (bir mekan veya açık havada) bir araya gelerek tanıştıkları, kaynaştıkları, hoş vakit geçirdikleri etkinliklerdir.

Munch'larda bazı kink aktiviteler, shibari performansları vb. uygulamalar olabilir. Fakat Munch'lar genel anlamda insanların birbirleriyle tanışmasını hedefler.

Bu etkinliklere katılmak oldukça kolay. Sitemiz üzerinden başvuru yaparak veya dm doluyla bize ulaşarak etkinliklere katılım başvurusu yapabilirsiniz. Elbette kurallarımızı anlayıp, kabul etmeniz durumunda etkinliklere katılmanız uygun bulunur.

Kendinizi korumak için gerçek adınızı kullanmayabilirsiniz. Kimse size gerçek adınızı, işinizi sormaz, elbette siz belirtmek isterseniz o başka. Buluşma süresince video, fotoğraf çekimi yasaktır ve bu kuralı oldukça ciddiye alırız. Ama yine de çekmek isteyen olması halinde ekip üyelerimize haber vermek koşulu bulunur.

Citrus Fruits

Herhangi bir cinsiyet, eğilim, kimlik, din, ırk v.s 'a sahip olan herkes gelebilir. Tüm insanları sadece insan olarak görmek gerektiğine inanıyor ve bunu savunuyoruz. Eğiliminiz veya cinsel kimliğinizi önemsiyor ve bunu sorgulamıyoruz. Kinky eğilimlerinizi, fetişlerinizi, itaatkar, master, dominant.. Bu kimliklerinizi muncha gelmeden önce evinizde bırakmanızı ve tüm önyargılarınızdan uzaklaşarak gelmenizi isteriz. Tek istediğimiz bir insan daha kazanabilmek ve onu da topluluğumuzun geri kalanıyla tanıştırabilmek.

Etkinlikler cafe, restaurant, bar veya buna benzer sosyal alanlarda gerçekleşir. Bu kamusal alanlar, araştırılır ve mekan bilgisi katılımcılarımızla önceden paylaşılır. Bu mekanlar kink aktiviteler gerçekleştirmeye uygun mekanlar arasından seçilir ve mekana bu konu hakkında bilgi verilir. İstisnai durumlar olmadığı müddetçe Munch'larda mekan içerisinde Kinky Turkey'e ait özel bir alan belirlenir ve katılımcılarımız diğer müşterilerden izole bir şekilde bu alanda sosyalleşir.

asd.jpg
bottom of page