top of page

Hakkımızda

Kinky Turkey platformu Kinky düşüncenin ve Bdsm Kültürünün  Türkiye'de gelişmesine katkı sağlamak, ilgililerini çeşitli şehirlerde düzenlediği etkinlikler ile bir araya getirmek, yeni keşfedenler için hem bir yol gösterici olmak, daimi katılımcılar içinse onların kalıcı dostluklar elde etmelerine köprü olmayı amaçlamaktadır.  

2019 yılının Eylül ayında geçmişte farklı Bdsm platformlarında bulunmuş veya yöneticilik yapmış 5 arkadaşın aldığı bir karar ve kurduğu bir hayal neticesinde faaliyete geçmiştir

WhatsApp Image 2022-09-18 at 17.24.48.jpg

Vizyon & Misyon

Türkiye'de Bdsm ve Kinky temelli gerçekleştirilebilecek maksimum düzeyde sosyal etkinlikleri planlamak ve düzenlemek, bu ilgisi olan insanlara kendilerini rahatça ifade edebileceği bir sosyal alan hazırlamak ve gelecek kuşaklara da aktarılmak üzere bir düzen, kültür, oluşum ve dostluk ortamı bırakmaktır.

Her geçen gün daha da fazla insan tanıyor, tanıştırıyor ve onların kalıcı arkadaşlık ortamları kurabilmesi için emek veriyoruz. Günden güne büyüyen ve gelişen topluluğumuz için sizlerin de tüm destekleri bizi daha da mutlu ediyor. 

t.png
bottom of page